Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem barátnőmet külföldre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem barátnőmet külföldre?

Figyelt kérdés

Barátnőm 15éves én meg 17 menni akar külföldre 2 hétre nem nagyon tudnánk beszélni se..és így találkozni sem én nagyon féltem,és nagyon hiányozna és nem birnám nélküle ki itthon

szerintetek mit csináljak?? én ki nem tudok menni mert dolgozni járok...


2014. jún. 21. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy elengedd-e?

A te engedélyedre van szüksége?


Nem lehetsz annyira önző, hogy elveszed tőle ezt az élményt csak azért, mert nem bírsz meglenni nélküle.


Ha 2 hetet nem bírsz ki nélküle, akkor te még nagyon gyerek vagy!

2014. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi csak 2 hét :) had mennyen :) hiányozni fog biztos dehát na.. ki fogjátok bírni :)
2014. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd hát,atyaég...én engedélyt nem kérnék.Mennék,és élvezném az életet,főleg,ha még 15 éves lennék!Ennyi!Nem kérnék senkitől engedélyt!
2014. jún. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Többiekkel egyetértésben, hagy menjen, és ne is hangoztasd neki hogy ez neked nemjó és stbstb mert azzal csak elrontanád a hangulatát!
2014. jún. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem felnott baratno honapokra menne ki bartancosnonek dolgozni. :-)

15 eves, ha az en lanyomnak ilyen korban mondana a baratja, hogy gondolkozik, hogy elengedje-e 2 hetre, a betont nyalatnam fel vele amikor kidobom a hazbol es tobbet a kozelebe se engednem, mert pszichiatriai eset. Ez a szulok es anlany dontese, de elsosorban a szuloke, egy nyikhaj kolyok ebbe nem szolhat bele.

2014. jún. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, egy 15 évesnél nem a barát akarata vagy véleménye számít, hanem a szuloé....
2014. jún. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hooogyne, 17 évesen majd te fogod megszabni egy másik embernek hogy mit tehet és mit nem. Azért mert társfüggőségben szenvedsz, azért a 15 éves barátnődnek joga van a kikapcsolódáshoz. És jól jegyezd meg: ilyen irányításmániás személyiséggel csak súlyosan összetört személyiségű nőd lesz felnőttkorodban, mert csak az fog tudni elviselni téged.
2014. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem úgy viselkedsz hogy ő ne akarjon kimenni.
2014. jún. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Neked ebbe nincs beleszólásod, ha menni akar, menjen.
2014. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nah gyerek... Ezt megkaptad. Ha eljön az idő sírj, addig meg idegeld a csajt a nyifogásoddal, talán szakít veled, s nem kell aggódnod a bnőd miatt, h megfarkalják kinn. Mert megfogják keményen. ;)
2014. jún. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!