Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy szerelmes vagy valakibe, kiábrándulsz belőle vagy csak valami eltörik benned, aztán szakítotok és egy idő után újra szerelmes leszel bele, szóval fel lehet melegíten a levest, lehetsz kétszer szerelmes ugyanabba?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt akkor tudnám elképzelni, ha egy olyan dolog miatt ábrándultam ki, amit később valami miatt újraértékelek és más nem tartom olyan kiábrándítónak, vagy legalábbis egy kicsit jobban megértem az ő szempontjait.

De még nem volt ilyen, lehet, hogy semmi sem lenne ugyanaz másodszorra.

2014. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgyérted ha felmelegíted a húslevest a mikróba akkor majd újra szerelmes leszel ugyanabba?
2014. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jaja
2014. jún. 21. 09:07
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Igen, létezik.

6 év után kezdtük újra, ugyanolyan szerelmes vagyok, mint legelőször, pedig közben neki is nekem is voltak kapcsolataink, szerettünk másokat is.

2014. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
46%
Mátyás király három dolgot tartott kellemetlennek: a kétszer főtt levest, a megbékélt barátot és a szakállas nőt.
2014. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
...szakállas nőt. :))) ez jó, de én nem vagyok Mátyás Király sajnos.
2014. jún. 21. 17:59
 7/12 A kérdező kommentje:
4/6 Irigyellek nagyon, remélem velem is ez lesz, képes lennék rá egész életemben várni :(((((
2014. jún. 21. 18:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem... Én a bnőmel 3x kezdtem újra... de észre vettem hogy nem ugyan az mint volt. Talán lehet hogy csak a megszokás miatt éreztem azt amit éreztem az utolsó kettőnél...
2014. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem nem megy ki a fejemből egyszerűen de őt már egyáltalán nem érdeklem :((((( El kéne fogadnom, tudom, úgy meg nem is járnék vele hogy nem szerelmes belém csak elvan velem. Az a baj hogy én rontottam el az egészet és csak emésztem magam, képtelen vagyok túllépni, mintha csak egy rossz álomban lennék, el sem hiszem hogfy már nincs.
2014. jún. 22. 05:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Létezik bizony. De ha már nemérdekled nincs mit tenni :/ el kell hogy felejtsd . Tudom hogy nehéz, de ha nekem sikerült akkor neked is fog :)
2014. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!