Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan mondta, hogy szeret? Hogyan lehetne egy ilyen szexkapcsolatban elérni, hogy lebontsa ezt az érzelmi falat?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és egy 24 éves lánnyal randizok már másfél hónapja. Elég kevés ideje van, ezért hetente egyszer, max 2-szer tudunk találkozni. Ő már az elejétől mondta, hogy ő nem szeretne komoly kapcsolatot, csak szexkapcsolatot, azaz szexelünk, és jól érezzük magunkat. Én belementem, mert egyrészt őrülten jól néz ki, másrészt pedig már az első találkozásunk is 14 órán át tartott, és nagyon megértjük egymást, mindkettőnknek kicsit szélsőséges, nem szokványos személyisége van, amiben nagyon hasonlítunk.


2 héttel ezelőtt felhívott kicsit ittasan, és azt ecsetelte, hogy mennyire tetszik neki a testem, és hogy mekkorát fogunk izélni, meg hogy szeret. És ha nagyon jó lesz a szex is, akkor nem fog elmenni mellőlem.

A múlt hétvégén meg személyesen arról beszélt, hogy ő nem szeret érzelmeket vinni a kapcsolatba, egy falat épített maga köré, és ha valakibe beleszeretne, akkor elmenekülne, mert nem akarná, hogy összetörjön a szíve. Nem tudok kiigazodni rajta. Véleményem szerint legbelül, nagyon mélyen kialakult benne ez az érzelem, de igyekszik elnyomni. Én viszont komoly érzelmeket táplálok iránta, de ebből ő semmit sem érez, legalábbis próbálom úgy csinálni, hogy nem éreztetem vele.


Szerintetek mit tegyek? Próbáljam valahogy rávezetni, hogy én többet szeretnék ennél? Akkor lehet, azzal fog védekezni, hogy nem összeegyeztethető a mostani életvitelével egy komolyabb kapcsolat, mert tényleg elég kevés ideje van, dolgozik egyfolytában.



2014. jún. 21. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

attól még nem kell változtatni az életvitelen, hogy megtudja, hogy szereted. mondd el neki, úgyis szakítás lenne belőle egyszer, ha ő nem szerelmes beléd.

nekem annál jobb ilyenkor, minél kevesebb ideig húzom, különösen ha isteni a szex.

2014. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!