Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyam tudnám azt elérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyam tudnám azt elérni, hogy a barátom a későbbiekben is érdekesnek tartson és küzdjön. értem?

Figyelt kérdés
Leheg picit furán tettem fel a kérdést. Pár hete vagyunk együtt és nem szeretném hogy a későbbiekben megunjon, sajnos volt már ilyen tapasztalatom.Hogyan tudom elérni hogy küzdjön értem, mondjuk egy èv mùlva is? Ne találkozzak annyit vele például? Valami jo taktikat vagy praktikat varok :)

2014. jún. 12. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És te küzdesz érte?
2014. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele addig. :) Garantált a küzdés.
2014. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy utána is küzdjön?? Ha kéreted magad még akkor is és akkor is nehezen adod be a derekad akkor ne csodáld ha elhagy.,

Maradj érdekes kívánatos.

2014. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Arra gondolt, h ne laposodjon el a kapcsolat.. Egy nőnek azután is udvarolni kell miután már együtt vagytok, vagy esetleg ha mér elvetted... mindig udvarolni kell.

23/F

2014. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet nem jo szot hasznaltam. Hogy utana is olyan figyelmes legyen mint az elejen. Ertem ez alatt a viragokat, a telefonhivasokat stb.
2014. jún. 12. 12:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Nincs erre semilyen idióta női praktika. Ha csak egy tipikus üres kapcsolat akkor fél év és megun. Ennyi. Esetleg 1-2 év. Ez ellen nem tudsz semmit tenni.


Hosszútávon egy kapcsolat úgy tud működni, ha egymásra vagytok hangolva agyban is. Mint egy jó baráttal.

2014. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor is marhaság ez a taktikázás.

Ha szeret téged és fontos vagy neki , akkor 1 év után is figyelmes lesz.

lényeg, hogy ne válj az anyjává.

2014. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Add önmagad, ne taktikázz, meg ne adj ultimátumot.
2014. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a barátommal 1,5 éve vagyok lassan együtt, és ugyanúgy küzd értem... Szerintem ezt nem lehet szabályozni, jön magától.
2014. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi , de ha valaki megun valakit azt kb csak azért lehet mert unalmas vagy... Ha meg csak játszod magad neki meg kéreted akkor meg kifog ba szni a fenébe.
2014. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!