Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinál hogyan lehet azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinál hogyan lehet azt elérni hogy feleségül vegyen egy nőt? A nőnek mit kell ezért tennie?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az előző barátnőmnek csak annyit kellett volna tennie, hogy ne hagyjon el :(
2014. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Képviseld azokat az értékeket, amelyeket ő elvár.

(Ha te vágysz rá, akkor ő megfelel neked, szóval a te oldaladat ezért nem nézzük.) Szóval azzal kell most foglalkozni, hogy te felelj meg neki, az ő értékrendje alapján.

Ha rájön, hogy még 1 ilyen nincs, mint te, akkor hülye lesz elveszíteni.

2014. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
legyen hűséges, várjon munka után finom vacsival, ne veszekedjen, ne főnökösködjön, és lássa el a hálószobai feladatokat is
2014. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát ez az jelenti hogy egy nőnek nyalizni kell amiatt hogy elvegyék?
2014. jún. 13. 19:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!

Erőltetni semmiképp.

Ha el akar jegyezni akkor eljegyez, ha feleségül akar venni feleségül fog venni.


Ezzel semmi mást nem tud elérni egy nő minthogy elijessze a férfit.

Azt mondom, hogy vagy jön magától vagy sehogy.


Ja és van akinek nem fontos, illetve nem is kötelező.

2014. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1. Én is így jártam! Együtt érzek veled!
2014. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ez tök véletlenszerűen jön a pasiknál,azt veszik el, aki épp jókor jó helyen van, de általában nem azt a nőt, aki odáig van értük,hanem aki mellett szenvedhetnek,aki megcsalja őket, akit félteni kell,aki még egy teát sem tud megfőzni,figyeld csak meg.


L/28

2014. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Istvan159 ***** válasza:
7-es kicsit el vagy tévedve...
2014. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elérni? Sehogy?

Ha jó a kapcsolatotok, akkor természetszerűleg jön a lánykérés (amennyiben családcentrikus, ill. házasságpárti a férfi), ha meg nem az, akkor kár kierőszakolni, mert úgyis szakítás lesz a vége.

Ja, és alap, hogy nem élünk együtt évekig úgy, hogy a téma szóba sem került, vagy csak kerülgetjük a forró kását. Jó az ilyen fontos kérdéseket minél előbb átbeszélni, ŐSZINTÉN, és akkor nincs baj.

2014. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Erre az esetre tartogatja néhány nő a terhes vagyok kijelentést, amely ráadásul nem is kamu.


Engem egyébként ez sem hatna meg.

2014. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!