Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha a barátnőm 4centivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a barátnőm 4centivel magasabb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 11:53
 1/9 anonim válasza:
Ha szereted, akkor nem.
2014. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az annyira nem nagy eltérés, meg ha szeretitek egymást akkor nincs akadálya a dolognak. Viszont nem célszerű neki magassarkút felvenni, mert akkor már furábban hat a dolog. :)
2014. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. -.-"
2014. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alakíts ki magadban magas nő fétist, aztán nem fog érdekelni, hogy gáz-e :D
2014. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Egy senki. ***** válasza:
Az én párom egy majdnem egy fejjel magasabb nálam. :) 27 ffi
2014. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen az.. idióta -_-
2014. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gáz.

A társadalom, szüleid, barátaid, rokonok soha nem fogják elfogadni, hogy közted és a barátod között pontosan 4,00 cm eltérés van.

Nem is beszélve a nyilvános megvetésről...

2014. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Tesómtól is magasabb kicsit a felesége, de ott a csaj mindig laposban van, duci is, valahogy az összképnél nem feltűnő, hogy ő a magasabb. Én napi rendszerességgel járok 10-14 cm sarkú cipőkben, ha alapból magasabb lennék a páromnál, akkor az már nagyon feltűnő lenne, és én nem tudnám úgy jól érezni magam. De valamiért mindig is a magas pasikra buktam, így ezzel nem szokott gond lenni.
2014. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Volt pasi akivel ezért nem jöttem össze. Ő 167, én 175 centi vagyok.. szerintem meg lehet érteni. A férjem 15 centivel magasabb, ez pont jó nekünk. Amúgy a férjemet is zavarná ha magasabb lennék.


De ha téged nem zavar, akkor ne foglalkozz mások véleményével.

2014. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!