Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám magasabb szintre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magasabb szintre emelni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Adott egy titkos kapcsolat. Annyira titkos, hogy maga a település volt a kiváltó ok, amiért ez megtörtént. Aki vidéken lakik tudja milyen, ha összehoznak 2embert, persze tényleg semmi valóságalapja nem volt. Idáig. Rájöttünk, hogy nagyon bírjuk egymás társaságát, és csak többet és többet akarunk a másikból. Az éjszakázások úgy zajlanak, hogy igazából mindketten tartunk a másiktól, megvan köztünk a két lépés távolság. Általában 6-8órát végigbeszélgetünk, tisztes távolságban, úgy hogy még véletlenül sem tud hozzáérni az egyik a másikhoz. Imádjuk azt látni, hogy a másik önfeled ezekben a pillanatokban. Miután nagy nehezen átléptük a határainkat, és eljutottunk a szobáig előtörnek az érzelmek, csókcsaták, simogatások, kényeztetések tömkelege, összebújások illetve a reggeli ébredés. Úgy tudom/gondolom a pasik megválogatják hogy ki az akit el bírnak viselni maguk mellett az ébredés során. Persze a reggeli sex sem maradhat el. Mivel ő egyedül él, nincs megkötve úgymond (28F), így általában reggel egyből haza vezet az utam. Minden nap szinte egyfolytában tartjuk a kapcsolatot. Vettem a bátorkodást, és megírtam neki mit érzek, hogy ha ez így folytatódik belebonyolódom, és ezt nem szeretném. Hogy nem tudom ő hogyan láthatja az egész kapcsolatunkat vagy mit érezhet. De ha nem mozdul semmilyen irányba a dolog, inkább kiszállnék, és megkímélném magam az érzéstől. Erre ő csak annyit felelt: Neki ez most túl magas labda, erre nem tud válaszolni. Választ azóta sem kaptam, pedig apróbb jeleket küldök felé. Az érdekelne, hogy gyan tudnám magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat, kilépve ebből az egy helyből való toporgásból? Miből tudom, hogy ő is többet érezhet esetleg irántam, vagy csak kézre esik neki ez az egész szituáció és nem akar továbblépni?! Köszönöm az értelmes hozzászólásokat/segítséget! (24L) :)

2014. jún. 19. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kettőtök dolga és nektek kell személyesen megbeszélni.
2014. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!