Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a barátnőm? Úgy teszi mintha nem érdekelném őt, és csúnyán beszél velem lehord mindennek.

Figyelt kérdés
tegnap könyörögtem neki, hogy menjünk ketten sétálni.. (2 óra hosszát) aztán felhívta a barátnője, hogy kimegy-e vele sétálni... egyből felpattant és menni akart. én mondtam neki hogy akkor megyek magamba ő meg akk legyen a barátnőjevel! aztán en elmentem felneztem a facebookjara és elhordott minden szarnak a barátnőinek.... este fele a barátnője előtt le se*gfejezett a telefonba...és akkor neki van igaza?! ő akar velem szakitami?! mondjatok erre vmit mit tegyek?!... annyi hibam volt h en azt mondtam jöjjön velem ő azt mondta h nem és nkm ez nem tetszett... aztmondja hogy féltékeny vagyok.. és h bezarom.. segítsetek.

2014. jún. 21. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a barátnőd nagyon bunkó... Csak vele akartál lenni erre meg lehord mindennek. Ez minden csak nem normális.
2014. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
papucs vagy. küld el a p!csába
2014. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
papucs nem vagyok egyelőre megmondtam a magamet neki :) de am se érdekel ha szakít velem nem vag földhöz... nem az en hibambol szakitottunk.. majd sír meg ő
2014. jún. 21. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy jobban jársz ha elhúz a p...ba.

Gondolj bele, ha mondjuk netán feleségül vennéd és utána törne ki rajta a dili. Nem hagyna neked egy nyugodt percet sem. Az ilyen inkább menjen...

2014. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A részletekre kíváncsi lettem volna. Mióta vagytok/voltatok együtt. Hány évesek vagytok? Vannak/Voltak-e olyan vágyai a barátnődnek, amit megígértél, de nem tettél meg? Vagy egy szó sem esett róla, csak várja, hogy meglépj?

Szerintem annál sokkal több minden van mögötte, mint amennyit leírtál.

2022. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!