Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Neked milyen lenne a tökéletes...

Neked milyen lenne a tökéletes pár? Írjátok le, mik a legfontosabbak, nem muszáj hogy létezzen, de ha ti rakhatnátok össze.

Figyelt kérdés

Kezdem én, ha már kiírtam (20/L vagyok):

Szeme, illata megfogjon,

Legyen kocka, mert én is az vagyok,

Legyen intelligens (ne egy beszűkült látókörű tahó)

Öntudatos, felvállalja magát (mert én is ilyen vagyo, nem szeretem a puncikat, ami szívemen a számon)

Szexben fontos hogy ki tudja elégiteni a vágyaim és én is az övét, az se baj ha mocskos :))

Hasonló humorérzékünk, világnézetünk legyen

Zene: szeresse a keményebb zenét is, de az sem baj ha zúzós elektrot bírja, esetleg ezeket a

Xtreme dolgoktól nem riad meg (tetkó, haj, piercing) lehet kicsit vadóc :D

Nem utolsó sorban hűséges, jó ha alapvetően éretten fogja fel a dolgokat, és minden igényét ki tudom elégíteni :)


Elég kicsi az esélye, hogy találkozom valaha ilyennel, de ő biztosan tökéletes lenne számomra :D Kort, nemet írjatok!



2014. máj. 8. 16:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ui: kapcsolatban legyen gyengéd, és odaadó akárcsak én, de mondja ki a véleményét :)
2014. máj. 8. 16:32
 2/15 anonim ***** válasza:

Erős a gyanúm, hogy az ide író srácok többsége téged fog megjelölni mint tökéletes párt.


Én nem szoktam igényeket vagy elvárásokat állítani, szerintem hülyeség. Idővel mindenki változik mind külsőre, mint ízlésre, valamint benső értékekre is változhat.

Megismerem és vagy megtetszik összességében vagy nem, nem vezetek listát arról milyen zenéket szeressen vagy mennyire legyen öntudatos.

27/F

2014. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nálam fontos:

Egy pasi tisztelje a nőket

intelligens legyen,tisztelettudó

udvarias, őszinte ,megbízható

Fontos még hogy mennyi nővel volt kapcsolata ezt is figyelembe veszem.

Szóval fontos hogy szeresse a gyerekeket

2014. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmi extra: legyen megbízható, hűséges, toleráns, ŐSZINTE és szeressen. A többi meg jön magától :) De ezek egyike sem hiányozhat. Am meg nekem mindegy milyen zenét hallgat, ha ő is szereti a jóféle rock zenét, annak örülök, de ha nem, akkor sem ugrok ki az erkélyről :D (17l)
2014. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elhiszed, ha azt mondom ilyen vagyok?:D
2014. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Körülbelül 10-ből 6-7 fiúra illik a leírásod kérdező. Köztük rám is.


Nálam az a fontos, hogy az arca megfogjon, ne legyen túl kövér, az ágyban perverz legyen.


Intelligens legyen; ne legyen pióca, néha járjon el a barátaival is ide-oda, de ne hanyagoljon állandóan, szeressen velem is időt eltölteni. Hasonló dolgokat szeressen mint én (ide tartoznak a játékok is, igen), a kedvenc zenei stílusa mindegy, de ne kelljen cigányzenét, vagy magyar lakodalmast hallgatnom, mert attól kifutok a világból.


Legyen kicsit introvertáltabb, de ne teljesen zárkózott... és a legfontosabb! Legyen gerince és ne csaljon meg. Ha valami nem működik köztünk, akkor legyen szíves szólni és próbáljon meg velem együttműködni abban, hogy megoldjuk a helyzetet. Ne csaljon meg egyből vagy hagyjon ott amint jön valami probléma...


Elég pongyolán fogalmaztam, de már n+1-szerre írom le ezeket a dolgokat ezen az oldalon.

2014. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 6:

Lemaradt, hogy 26/F vagyok

2014. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fura, hogy egyedül a #6 említette meg a külsőt.

Mert leírhatnék most én is egy listát a tulajdonságokról, de semmit nem ér, ha nem jön be a tulajdonosa.

2014. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát külsőleg ne legyen ronda, de nekem amúgy nem számít hogy iszonyat nagy csöcse legyen, jó az átlagos is. Tehát ne nézzen ki rosszul, de nem muszáj hogy szépségkirálynő legyen. Belsőleg meg, ne legyen beképzelt, önző, lehessen vele poénkodni, ha néha kedvem van bulizni jöjjön velem, és szeresse a poénokat. A zenei ízlése annyira nem számít, bár örülnék ha a Kárpátiát nem vetné meg.
2014. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A külsejét tekintve, tulajdonképpen azon dől el minden, hogy tetszik-e az arca, illetve hogy mennyire igényes. Ha ez és a személyisége is passzol, akkor úgy gondolom van értelme kezdeni vele valamit - mármint komolyabban.


Ellenben mivel a tökéletes nőről van szó, ezért meghatároznék még pár dolgot:

- Nem szeretem a vékony testalkatot /a kövért sem, csakmielőttmég/.

- Ebből nyilván következik, hogy előnyben vannak a nagymellű és fenekű lányok. :P

- A fekete és a (leginkább csak) festett vörös haj kifejezetten vonz (fekete hullámos/göndör a "tökéletes", mellette porcelán fehér bőrrel :D). (Kicsit konkrétabban: [link] , ha valaki ismeri a sorozatot, játékot vagy könyvsorozatot, nyugodtan írhat! ;))

- Tulajdonképpen mindegy, hogy hogyan öltözik, csak ne - NE! - a mai divat szerint.


Belsőt még ennél is sokkal nehezebb lenne meghatároznom... mint a kinézetnél, talán írnék pár fő szempontot, ami alapján valóban van esélyem megtalálni egy hasonló lányt. Szóval mindenképpen legyen...

- Intelligens, művelt

- Széles látókörű (főbb érdeklődési köreink egyezzenek)

- Mocskos, keserű, morbid és perverz humorú

- Türelmes

- Ne jöjjön zavarba az ágyban... az se gond, ha igazán perverz. Sőt. :)

- Beszélnie kell angolul. Magas szinten. Ez talán valami fétisem, nem tudom, de alap. :D


Ami a tökéletes párt illeti, nos, ő az eddigieken felül legyen:

- Csípős nyelvű,

- Stílusa, minden tekintetben (beszéd, viselkedés, szófordulatok, öltözködés, stb.)

- Határozott, mikor kell (és nyilván tudja, hogy ezt mikor kell)

- Erős, súlyos önálló véleménye mindenről

- Nőies, mindezek ellenére (a nőiesség nem a különböző eklektikus testrészek kipakolása és a kényeskedő nyávogás és infantilizmus)

- Jó színésznő :D

- Ambiciózus, törtető egyéniség, aki megválogatja, hogy kivel empatikus /mint én/.

- Ismerjünk mindketten egy olyan nyelvet, amit a másik nem, és tanítsuk meg egymást :)

- Inkább megfigyelő a világban, ne akarjon a társaság középpontja lenni (de képes legyen beleszólni, ha az érdeke(ink) úgy kívánja/ják).

- Barátnői legyenek, és ne barátai (nem, nincs semmiféle kisebbségi komplexusom. Megfigyeléseim/tapasztalataim vannak a két típussal kapcsolatban. :))

- Perverz, mocskos szájú és vadállat az ágyban :D


A hűséget azért nem írtam sehova, mert szerintem az mindenhol/mindig alap.

Persze, tisztában vagyok vele és elfogadom, hogy a tökéletes nem létezik. :) Aki a valóságban is létezhet, az talán egy perverz (humorú, szexualitású), klasszikus műveltségű lány, akinek vannak tervei. :)


18/F

2014. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!