Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség, férfi és nő közt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
-2
2014. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2
2014. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a legideálisabb, ha korombeli az illető. Barátom fél évvel fiatalabb, ez jobban tetszik, mintha évekkel idősebb lenne nálam.
2014. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Párom és köztem 3.5 év van.

24/L természetesen ő az idösebb

2014. máj. 7. 18:34
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ mikor, pl.: ha a lány 13 a csávó meg 18 akkor az már sok, mert kiskorú megrontása állna fent ebben az esetben, ugyanakkor ha a nő 25 a férfi meg 30 akkor már nem sok az az 5 év. Egyébként meg szerintem a 0-4 év a legideálisabb, természetesen a férfi legyen az idősebb.
2014. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Közhely de nem a korkülönbség számit hanem az, hogy az elvárásaidnak megfelel-e.


Én éppen olyan boldog tudtam lenni egy nálam 5 évvel idősebb növel is (aki speciel a feleségem) mint nálam jóval fiatalabbal is (21 évvel).

2014. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs ilyen. A túl nagy korkülönbség nem jó semmilyen irányban, mert a nagyon különböző életkorú embereknek teljesen más a gondolkodásmódja, az érdeklődése, a célkitűzései és nem utolsó sorban a szexuális igényei. Láttam már olyan párokat ahol emiatt az egyik kiöregedett a másik mellől.
2014. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A 10-en pár év szerintem is sok.

Bár ismerek ilyen párt...

2014. máj. 7. 18:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen 10 fölött már necces, bár van akiknél működik, de láttam már néhány olyan párt ahol egy ideig nem volt gond de aztán az egyik hirtelen nagyon öreges lett a másikhoz. Pl volt egy ismerősöm aki 30 éves nő volt és kb 20 éves férfihoz ment feleségül. Sokáig nagyon jól megvoltak született 3 gyerek. Aztán a nő 45 éves korára már elég öregesen nézett ki, és elég komoly típus is, a férfi meg még 35 évesen kifejezetten fiatalos, sportos ember volt, úgyhogy sajnos az lett a vége, hogy otthagyta a családját.

Fordítva is láttam már olyat, hogy a férfi már lehiggadt középkorú ember volt a nő meg még fiatal, friss és tüzes.

Ott is ugyanaz történt.

2014. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hát köztem és barátom közt 4 év van, de van olyan ismerősöm akik között 14 év és olyan is akik közt 7 év... :)
2014. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!