Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkeressem az exem vagy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeressem az exem vagy neki kellene?

Figyelt kérdés
2 éve már hogy szakított velem az a lány akit még ma se tudtam elfelejteni. Mikor szakított, letöröltem fbról. Ő letiltott majd kb. 2 havonta vissza és ismét le. 2 hete megint visszatiltott. Gondoltam megkeresem és csinálok egy rövid videót amiben randit kérek. Nem nyálas szerelmi vallomás csak hogy nem felejtettem el és jó lenne újra megismerni. Nem tudom hogy érez velem kapcsolatba. De mikor vége lett azt mondta hogy lehet idővel újrakezdené csak most kell a távolság. Aztán letöröltem fbról mert a barátosdi nem ment. Viszont a mai napig vele álmodok. Próbáltam mással elfelejteni, de nem ment. Úgy álltam hozzá hogy ha akar vmit majd ír, de lehet úgy van vele hogy mivel letöröltem ő is ugyanúgy elfelejtene. Megkeressem? Van értelme? Mert veszzeni valóm nincs, mert már elvesztettem 2 éve. Viszont lehet hogy mivel ő dobott, tudja hogy neki kéne megkeresnie. Amúgy én voltam neki minden téren az első és tényleg nagy volt a szerelem. De vmi megváltozott, szeretett de már nem szerelemből..Érdemes megkeresnem? Vagy felesleges? Lányok ti hogy reagálnátok egy ilyen randira hívós videóra az exetektől?
2014. jún. 21. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmúltatok már 16 évesek?
2014. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A férfi dolga kezdeményezni... és mivel te saját magad írtad hogy veszteni valód nincs, egy próbát megér.
2014. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
23 évesek vagyunk
2014. jún. 21. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
felejtős az.
2014. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani. Helyzetfüggő, egyedül ez a lány tudhatja, újrakezdené-e veled.

Nekem van olyan exem, akinek azonnal igent mondanék, és van olyan exem, aki ha ötszázszor keresne, akkor is mindig nemet.

Esetleg óvatosan puhatolózz, ne rögtön randit kérj, csak érdeklődj, hogy van, mi történt vele, amióta nem beszéltetek.

2014. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még 5 vagyok.

Viszont én mindenképpen megkeresném a helyedben, mert ahogy olvaslak, addig úgysem hagy téged nyugodni a dolog.

2014. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!