Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörög az exem, hogy fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörög az exem, hogy fogadjam, de ha ránézek csak egy ku*vát látok?

Figyelt kérdés
3 hónapja lefeküdt egy másik sráccal a barátnőm. Töbv, mint 1 éve voltunk együtt és nagyon szerettem. Egy közös ismerősünk buktatta le, mikor rákérdeztem meg nem tagadta, hanem elismerte. Azt mondta, hogy szeret és bocsássak meg neki. Dobtam és azóta sem akarok tőle semmit. Az a legnagyobb baj, hogy hiába szeretem, amikor meglátom csak az tud bevillani, hogy összefeküdt mással és hánynom kell tőle. Nem bírok neki megbocsátani, de folyton próbálkozik.21f
2014. jún. 13. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
94%
El kell küldeni újra és újra. vagy szimplán nem reagálni a megkeresésre
2014. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt a kérdés?

Amúgy hajrá, tartsd magad, ne törjön meg holmi sírással, könyörgéssel.

Nem tisztelt, nem becsült. Te jobbat érdemelsz, és van is jobb. Mindig van jobb.

Mindig mindenkinél van jobb, és ennek kell igazán ellenállni. Ő nem tudott, ergo semmibe vett. Ha szeretett volna, nem történt volna ez.


Tarts ki, és keress mást. Király vagy, hogy nem tört meg a dolog, hajrá!

2014. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy kidobtad, nehogy visszafogadd, ennyi büszkeséged legyen. Majd elfelejted a kis ribit.
2014. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
100%
nehogy vissza fogad.
2014. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
100%
jól látod tényleg csak egy kis kur_va és jól teszed ha elküldöd
2014. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
23%

Én meg azt mondom, hogy a szeretet megbocsájtó.

Próbáld meg. Megéri. Tényleg.

elkövette a hibát, tanult belőle, próbáld neki megbocsájtani. Az emberek hibáznak néha k. nagyokat, de ettől még állhat előttetek szép, és közös élet.

Senki sem tökéletes, életed folyamán ennél nagyobb marhaságokat is fogsz csinálni te is.

Szóval próbáld meg, nagyon nagyon megéri hidd el. Te is több leszel tőle, ő is, és ti is.

2014. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
Ne hallgass Dowd-ra, ha egyszer megcsalt később is megteszi. És kétlem, hogy nyugodt szívvel tudnál vele lenni úgy, hogy közben folyton az járna az eszedben, hogy más pasi megbaxta. Találsz te jobbat is hidd el!
2014. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem próbald meg.

6-os, leírta részletesen, adom a gondolkozasát, ugyan ezt irtam volna én is.

Én megbocsátanám neki.

2014. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 BlackSword ***** válasza:
HA már hányingered van, szerintem hányd le... Tuti nem fog többé keresni...
2014. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindenki képes átlépni a saját árnyékán, és ahogy nézem páran nem is akarnak.

akinek viszont sikerül az több lesz. sokkal.

És majd egyszer neked is szükséged lesz arra, hogy más bocsásson meg teneked.

Aki mindent eldob mert elromlott az sosem értékeli ami van. Aki megjavítja, de legalább megpróbálja több lesz az ilyen embernél.

Szóval rám hallgass, hosszú távon jobban jársz. (jártok :) )

2014. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!