Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kell nekem az álompasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell nekem az álompasi?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, nemrég sikerült megtapasztalnom, milyen is nőnek lenni... virágot kaptam + olyan vallomást, ami a filmekben van! A helyzetet fokozza, hogy idáig senki nem akart tőlem komolyabbat, mint dugást... de valamiért nem tudok többet érezni, pedig ez most olyan pasi, akiért a nők kapkodnak... mit csináljak?
2014. jún. 21. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Add nekem!
2014. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha komolyan gondolja szívesen megismerkednél vele. Aztán majd meglátod.
2014. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert sikerült magadat egy kapcarongy képével azonosítanod sajna :S tehát elfogadod h csak dugást akarnak és ismeretlen érzés neked, h valaki többet is akar. emiatt megrémülsz és lelépsz.
2014. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mert pechedre pont ő nem kelt benned érzéseket

mit is?

talán még egy ideig foglalkozz,hátha felébrednek az érzelmeid

2014. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na látjátok ezért használom én is ki inkább a csajokat, mert úgyse értékeli egy sem, a rendes fiúkat.
2014. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Erre mondják, hogy kérd azt az élettől, amire szükséged van, és nem azt, amit akarsz akkor.:D


ja és vigyázz, mit kívánsz, mert lehet, hogy teljesül;)


sajnálom, de attól, hogy virágot vesz meg ilyen butaságokat csinál, még nem lesz álompasi, és nem ő az igazi. Az igazinak van azért hibája, nem?:) Nem túl hamis ő ahhoz, hogy ilyen arany legyen?:)


27L

2014. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

idáig mindig azok után futottam, akiknek egy hónapra voltam csak jó. Csak dugás, és ennyi, vagy találtak egy másik lányt helyettem, egy évig nem is volt senkim.

Nem tökéletes, de látszik, hogy nem adja fel elsőre, és csak az a fontos neki, akit kinéz magának.

2014. jún. 21. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Akartad, hogy kihasználjanak, mert hagytad magad. Élvezted. Most meg egy ilyen férfi nem az ideálod. Te akartad így.
2014. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj ha ismerkednél. 27F 187/90 sportos
2014. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!