Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így is működhet szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is működhet szerintetek?

Figyelt kérdés
Még túl fiatalnak tartom magam a szexhez, de a barátom viszont már 18, így megbeszéltük, hogy lehet együtt más lányokkal is. De nem vagyok benne biztos, hogy el tudom viselni, vagy, hogy kitart-e így mellettem, szerintetek?

2014. jún. 22. 00:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem várhatom el tőle, hogy várjon 6 évet... És nem is igazán akarom elvárni
2014. jún. 22. 00:29
 12/18 anonim ***** válasza:
6 évet??? Miért akarsz Te még 6 évet várni vele? Hány éves vagy most?
2014. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire túl fiatal, akkor a srác nem normális!

(előző voltam)

2014. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
KAMUUU :DDD
2014. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy nem fog 6 évet várni, de ha ebbe így belement és szó nélkül, és nem is tiltakozott, akkor hidd el, nem szeret eléggé. és szar belátni, de ez van. gyerekes, és nem a szíve hajtja, de még az esze se.

ha mindenki fogadna arra hogy nem fog működni és rövidesen otthagy, akkor gazdag lenne a világ...

egyébként ez a 6 év ez olyan 6 év, hogy te is másképp gondolod majd közben... de jobb ha nem. minek sietni.

2014. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ugye nem 6 évvel vagy fiatalabb nála?
2014. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kamu-szaga van ennek.


De tegyük fel, mégsem az...

Jól értelmezem, Te 12 éves vagy, a srác pedig 18??

1) Kisasszony, ez nem így működik, ha kapcsolatban vagy, nem hagyhatod félredugni.

2) ezt a kretént pedig üdvözlöm, add át neki - ha nem képes rendes lányokat megfogni, csak 12 éves kislányokat, nagy csicska lehet. Így végülis... nincs az a nő, aki elmenne vele, hacsak nem ratyi is.

2014. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ja az utolsónak igaza van. Végül is az új törvények szerint pont határ eset 18 évesen még lehet 18 éven alulival, de ja ettől még egy loser aki képtelen vele egy korúakkal összejönni.


Te meg ezen már kár gondolkoznod. Ott hagyod azt ennyi.

2014. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!