Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire sorsdöntő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire sorsdöntő a dolog?

Figyelt kérdés
Van saját lakásom,de tv-m nincs,mivel nem mérgezem magam média szennyel,igy aztán amennyi lány járt nállam,mindegyik ufónak nézett és dobott,mivel hogy milyen maradi vagyok hogy nincs tv-m,és többet nem is állt velem szóba. Tényleg maradian gondolkozom?
2014. jún. 22. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs lehetőségük xfaktort nézni, akkor harapnak.
2014. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerezz be egyet, nem kell rákötve legyen antenna, de legalább egy dvd lejátszód legyen, hisz hogyan lennének összebújós filmezések? :) ez sok lánynak fontos!
2014. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is van olyan ismerősöm akinek nincs tévéje, és teljesen egész életet él. Ő sem szereti, mert hogy feleslegesnek tartja. Ettől még nem leszel rossz, vagy maradandói. Amelyik lány meg ez miatt dob, annak az agyi képessége is ennyi lehet.
2014. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*maradi
2014. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
HDMI csatlakozó? Nekem is van tévém, de csak arra használom, hogy a gépen letöltött filmeket nézzem meg kényelmesen, és ágyból. Más a feelingje
2014. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is ritkán kapcsolom be. Filmet nézni pedig gépen is lehet. :)
2014. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen pasi?? Nekem meg pont az a bajom mint neked, hogy a többségük tv nélkül létezni sem tud... :/

Nekem van ugyan, de több éve nem kapcsoltam be. szerintem nem is működik már, csak szobadísz :). Ráadásul ha az ember meg akar nézni egy jó filmet, akkor ott az internet, ahol még reklám sincs 10 percenként :)


Szóval nem vagy maradi, sőt szerintem ez kéne hogy normális legyen. Főleg ha helyette nem a gépet bsztatod egész nap, hanem olvasol, vagy bármi hasznossal lekötöd magad :)

2014. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 10:57

Tv helyett inkább sétálgatok a természetben,kirándulok,magamba szivom az egyedi tájak egyedi atmoszféráját,szabad akarok lenni,eggyé válni a természettel,szeretek könyvet olvasni,mert a tudásból szerintem mindig kevés van,ezért jó mindig új és újabb dolgokat felfedezni..

2014. jún. 22. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:
és akkor mindig haveroknál nézed a meccset, f1-et, stbb... vagy kocsmában, szomszédnál?? én sem tudnék tv nélkül élni.
2014. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 12:13

Nem szeretem a focit,haverjaim nem igazán vannak,pont a kölöncségem miatt.Inkább ilyen magamnak való vagyok.

2014. jún. 22. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!