Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanacsoltok? A helyzet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok? A helyzet az hogy egy hazas ferfival tartok viszonyt! Regebb ota ismerjuk egymast taliztunk parszor, de komlyabb dolog

Figyelt kérdés
totent koztunk egszen 4 hettel visszamenoleg . Nagyon bejon nekem a pasas es en is neki kezdek bele szertni. O fel az erzelmeitol fel hogy belem szeret ahogy en is. 3 honap mulva vissza koltozik austriaba. megbeszeltuk hogy utoljara talizunk jovohet folyaman es aztan vege! aza baj hogy nem tudom mit tegyek o szerintem arra var h azt mondjam hogy nem akkorm ,hogy vege legyen a kapcsolatunknak nem tudom mi tevo legyek. ugyerzem hosszu ido utan h o vele kiegesstjuk egymast es nagyon jo vele!
2014. jún. 20. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem lehet használni az istenverte ékezeteket??????

És a mondatot nagybetűvel kezdjük.....buta liba...

Ja és a kérdésedre is az a válaszom, hogy buta liba vagy. Ennyi. Csókollak!

2014. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Házas férfival tartok viszonyt"
2014. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van. Csak azt a látszatot kelti. Mert így tuti a búcsúszex, s valószínűleg a végén a szádban is tartod majd végig és lenyeled.

Nem bántani akarlak, de ez ennyi volt, ez kellett neki, te belementél, s most vége lesz. Tiszta lappal játszott, tudtad hogy mi vár a végén aggódni semmi ok. Zárd le magadban.


De engem érdekelsz. Ismerkedjünk, merre laksz?

2014. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sürgősen felejtsd el.

Jobb most, mint később, hidd el....

2014. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
buta liba. csak kurogat. nemtobb.
2014. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hagyd szerintem... Nagyon jól tudhattad, hogy ez lesz már az elején is. Lesz búcsúéjszaka meg ilyenek, de többet ne gondolj bele.

Ismerkedünk? :D

2014. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nah Mr minden leben kanal kis hajlamos tisszelettel valaszolok en is ha jot nem akkor ne komentozzal Mr okos Toni nekem ismerem a ekzeteket de nem ez a lenyeg es nem ezt tartottam elonyben mert veled ellentetben en megtanultam olvalsni es pszihologusok is arraol irnsak ha egy eber ekzetek nelkul nem tudja elolvasni vagy megertenni a szoveget akk ott bibi van szoval En csokollak ...
2014. jún. 20. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:

" ne komentozzal"


Cigány vagy-e?

2014. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, Drága Kérdező!

Az utolsó kommenteddel azt hiszem mindenki számára világossá vált-nekem is-, hogy nem az ékezetekről van szó, hanem:

-Nem tudsz fogalmazni

-Nem tudsz helyesen írni

-Buta vagy mint a s*ggem



Mondjuk az már akkor kiderült számomra amikor összeálltál egy házas férfival, és ledegradáltad saját magadat azzá, hogy csak egy lyuk légy. Köszikeee!

2014. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es válaszolóval egyetértek, az egy dolog ha valaki nem használja az ékezeteket, de hogy a leírása egy integrál számításhoz megközelítő agymunkát igényel mire kisilabizálja az ember az más dolog.


Házas a pasi, mégis mire számítottál? Itt azt szoktam mondani az embereknek, hogy tudják ők mi a helyes csak erő kell meglépni, te is tudod, hogy ez nem vezet sehova. Aki nem megoldja a problémát egy kapcsolatban hanem másikat keres az nem fog a te kedvedért megváltozni, veled is ugyanezt fogja játszani amint ellapospdik/probléma merül fel. Ébresztő.

2014. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!