Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális/elítélend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális/elítélendő dolog, ha én csak diplomás pasival szeretnék összejönni?

Figyelt kérdés
Főiskolára járok alapképzésre, ahol 2015 decemberében fogok végezni. Emellett rendelkezem, angol középfokú C típusú nyelvvizsgával, Tudományos Diákköri Konferencia versenyen vettem részt, jeles tanuló vagyok 4,91-es átlaggal, diákmunkában dolgozom. Szeretném, ha a leendő párom is hozzám hasonlóan sikeres lenne, mert nem szeretném, ha kellemetlenül érezné magát mellettem amiatt, hogy én sikeresebb vagyok nála.
2014. jún. 21. 09:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

mindenkinek másak az igényei.


ha egy 8 általánossal rendelkező egyénnek megtetszel, beléd szeret, ő azt mondja, hogy elítélendő dolog, amit akarsz.


de én azt mondom normális.

2014. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép dolog. Nem a tanultságától függ egy ember, mert lehet kukás is akinek 8 általánosa van de te mindennél jobban szereted. Akkor dobod, mert nincs diplomája?
2014. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Ha már így gondolkodom, inkább úgy válogatnék, hogy olyat keresek, végzettségtől függetlenül, akinek nem taposok a lelkébe, ha sikeresebb vagy tanultabb vagyok nála.

A te "módszered" csak elfedi a problémát, simán belefuthatsz egy hasonló végzettségűbe, akinek ugyanúgy megvan ez a lelki nyomora, aztán elég egy jobb állásajánlat, nagyobb jövedelem, hogy frusztráltnak érezze magát.

2014. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondom, hogy ettől még egyáltalán nem leszel sikeres.

2-3 diplomások is sepernek utcát, közmunka, vagy gázóra leolvasás.

Akkor fogsz megrökönyödni, amikor lesz egy igazán sikeres pasid és kiderül, hogy még érettségije sincsen.


Az nem siker, hogy van egy állásod, és fenn tudod magadat tartani, ezt milliók csinálják, a gázóra leolvasók is így élnek :))))


Az,hogy diplomás pasit akarsz az csak tünete annak, hogy lövésed sincsen az életről. Bocs.

2014. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Szerintem az kell, hogy egy nő fel tudjon nézni valamiért egy pasira.

Te most ezt így ebben látod, lehet jön valaki, áés másban is fel tudsz nézni rá, nem csak így általánosságban beszélve, erre.


Nekem normális, bár nem voltak ilyen eredményeim, de szeretem, ha egy pasi okos.

2014. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Azért vágyom diplomás pasira mert értelmiségi család sarja vagyok és ilyen emberek társaságában otthonosabban mozgok. A szívemhez legközelebb álló emberek szinte mind diplomások, vagy doktori végzettségűek.
2014. jún. 21. 10:03
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ismerkedsz egy klub közepén, kérj a férfiaktól részletes szakmai önéletrajzot, PhD munkát, szakdolgozatot és ily módon eltudod dönteni, hogy a jelölt megüti-e az elvárásaidat vagy sem... :)
2014. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy valaki nem diplomás, még nem nézem le, csak nem tudnám vele összekötni az életem. Volt már pasim, de ő borzasztóan kellemetlenül érzete magát mellettem, mert nekem sérült emberként magasabb iskolai végzettségem van, mint neki egészségesen. Én úgy gondolom, hogy a szakmunkás házasodjon a szakmunkással az értelmiségi az értelmiségivel.
2014. jún. 21. 10:11
 9/34 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem elítélendö, de kérdezem én: Egy darab papír min változtat?? Egy olyan ember is lehet sikeres, akinek nincs diplomája. Ha megtetszik neked valaki és kiderül, hogy ninca diplomája akkor otthagyod érte?? Az életben nem ezek a legfontosabb dolgok.
2014. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon fiatal vagy még. :))) Rád hagyjuk :)
2014. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!