Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért a buta ribizli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért a buta ribizlikre buknak?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint nem vagyok se csúnya, se buta. Rendszeresen sportolok. Nem tartom magam egy unalmas embernek. Van állásom, saját erőből lakásom 25 évesen. Mégsem kellek a kutyának sem. Az legtöbb pasi mellett viszont, életképtelen h.lye p.csákat látok... Tényleg erre van igény manapság?
2014. jún. 22. 10:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Haználd a keresőt, mert tudod, most te is életképtelennek tűnsz. Számtalanszor elmondták már, hogy azok csak dugásra kellenek, kapcsolatra értelmes nőt akarnak.
2014. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Brühühühü...
2014. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Szivesen jelentkezem melléd mint hosszú távú távlatokban, értelmes legyen az a fontos, de igy hogy sportolsz, nagyon érdekel :-)

Hogy miért keresik manapság őket? Egyszertű, te is leírtad....mert buták.

2014. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
Mert mi férfiak mind kanos disznók vagyunk és nem erdemlünk meg téged hercegnőm.
2014. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Itt aztán válogathatsz, csak felnyúlsz a fára és leveszel egy érett lédús barackot, miközben 150 sült galamb grasszál az arcodba
2014. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Tényleg érdekel, hogy mi alapján választotok. Külső 10/10, IQ 40? :D

Át kellene pártolnom az eltartandó, napról napra élők, ágyról ágyra járok táborába?

2014. jún. 22. 11:11
 7/32 anonim ***** válasza:

Nem értem a válaszolókat.

Ez szerintem is egy jogos kérdés.

Bár annyit megkérdeznék, hogy mégis milyen fiúk mellett látod a buta libákat?

Mertm tudod, sokszor a zsák a foltját...

2014. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Mert egy okos nőhöz nekik is kell használni az eszüket, ráadásul azt nem lehet az orránál fogva vezetni.

Tisztelet a kivételnek persze!

2014. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Te nem a férfiakról beszélsz. Nem tudom hogy nevezzem azokat a pasikat, de azok nem férfiak.
2014. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%
Még egy olyan magát okosnak tartó nőt se láttam, aki okos volt.
2014. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!