Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért a buta ribizli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért a buta ribizlikre buknak?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint nem vagyok se csúnya, se buta. Rendszeresen sportolok. Nem tartom magam egy unalmas embernek. Van állásom, saját erőből lakásom 25 évesen. Mégsem kellek a kutyának sem. Az legtöbb pasi mellett viszont, életképtelen h.lye p.csákat látok... Tényleg erre van igény manapság?
2014. jún. 22. 10:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Ti fiúk, itt a második oldalon, ezeket komolyan írjátok, vagy csak irónia?? Nekem a legtöbb pasim szerette, hogy nem vagyok egy üres fejű liba, és lehet velem beszélgetni, sőt még valami érdekel is (nem a smink, vagy a divat, s főleg nem a bulvár)

Mondjuk azt én is tudom, hogy itt sok a kretén, na de ennyire? A buta libák nem csak dugni kellenek, az okos nők viszont társnak, feleségnek? (jó esetben nem párhuzamosan). Mégis mit értek vele, ha valami segítség kéne, vagy valami nyomja a lelketek, és mikor ezt szeretnétek a párotokkal megosztani, csak annyi a válasza, hogy: "szép lett a hajam?"

2014. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

szerintem rosszul tetted fel a kérdést! a férfiak nem a buta lányokra buknak hanem a szépekre! jó, nyilván egy buta férfi hosszú távon nem tudná magát jól érezni egy nem buta nővel, hiába szép. egy nem buta férfi ugyanakkor -tapasztalataim szerint- nem jut szép és nem buta nőhöz. ha pedig mérlegelni kell, hogy szép legyen vagy nem buta akkor -szívemre teszem a kezem és őszinte leszek- inkább legyen szép.

érdekes, hogy nem azt írod, hogy érdekes ember vagy, hanem, hogy "nem buta" nem okos hanem "nem buta" stb... önértékelési problémáid vannak vagy csak túl nagyok az elvárásaid magaddal szemben?

a kérdéseddel nem mellékesen felkeltetted pár férfi érdeklődését ;) 26F

2014. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Egyik pasinak sem kell sem társ, sem feleség. Csak szexjáték és cseléd. Csak hazudoznak, semmi mást sem csinálnak.
2014. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Időpont ma 12:09

hülyeség! nem a pasiknak nem kell társ, hanem a nőknek kell olyan pasi aki cselédnek tartja őket!

2014. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
45%
hát, amikor választanom kell, akkor a gyerekeim érdekében inkább a szép nőt választom, nehogy ők is hiper-intelligens otthonülő antiszociális rondaságok legyenek, mint egy átlag GY.I.K. user!
2014. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Dehogy is, pont ezért vergődtök, mert a nők okosabbak és nem lesznek a cselédeitek. Ezért választjátok a szép, de hozzátok mérten ostoba gumibabákat, aki megtesz nektek mindent.
2014. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

ma 12:15

már megbocsáss, de ez is butaság! ugyanúgy mint ahogy egy értelmes nőnek, ugyanúgy egy értelmes férfinak is társ kell. ezzel csak az a baj, hogy önmagában véve az még kevés. hiába vagy "társnak" való nő ha nincs meg a szexuális vonzalom és a közös hullámhossz. pl: ha a férfi olyan dolgokat akar kipróbálni az ágyban amit a nő nem akkor eleve halva született a kapcsolat.

nyilván a legjobb az lenne ha a nem buta férfiak találnának szép és nem buta nőket akikkel egy hullámhosszon vannak, de ez nagyon nehéz! saját példámat tudom felhozni, ha találnék ilyet biztos nem kellene buta lány, de mivel nem találok és vagy nem tudok felszedni egy ilyen nőt így inkább választok butát, de legalább szépet.

cselédre pedig nincs szükségem!

2014. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
De egy pasinak nem kell társ, semmilyen sem, csak cseléd meg szexrabszolga. Nem akarnak a nőkkel beszélgetni. A pasik nem éreznek semmit a nők iránt, főként nem szerelmet. Ezért veszik a nők kutyába a pasikat, mert kb ezt érdemlik, semmi mást.
2014. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

ma 12:31

oké, akkor légy boldog magaddal, meg azzal aki kutyaként bánik veled...

2014. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Miért kell itt álszenteskedni? Mindenki tudja, hogy a pasik mind kivétel nélkül ilyenek! Te is. Miért játszod meg magad? Szánalom...
2014. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!