Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen félreértettem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen félreértettem és csak kihasználsz? Mit tegyek? Ostoba voltam, ugye? - 24l

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy külföldi sráccal 6 hónappal ezelőtt. A tenyerén hordozott, rengeteg szeretet

adott nekem. Boldoggá tett. Azonban kapcsolatunk 2 hónapjában elvesztette az állását.

Lejárt a próbaideje és a munkáltató új embert vett fel helyette. Nehéz időszak volt számára.

Közben engem is rávett, hogy az akkori munkahelyem tönkre tesz engem. 12 órákat dolgoztam,

nem tudtunk együtt lenni. Ott akartam hagyni, de először új helyet kellett keresnem.

Ő bejött a munkahelyemre, és állandóan veszekedett a főnökömmel. Próbált védeni. Majd a hátam mögött

facebookon írogatott a fiú ismerőseimnek. Én bíztam benne, mert nem volt takargatni valóm, de mikor

megtudta, dühös lettem. Megbeszéltük. Azóta, ha nem biztos, megkérdezi és elmondom mi van leírva. Nem egyszer

fordította félre neki a google fordító a leveleimet, ami miatt szakítani akart :S


Ugye elvesztette a munkáját. Én dolgoztam. Hogy több időt lehessünk együtt, felmondtam az albérletem 3 hónap után.

(nagy hülyeség volt) kb 150-200 ezer forintomat költötte el 2 hónap alatt, amíg nem dolgozott. Most, hogy nincs semmim,

(mert mondtam, h a takarékban eltett pénzemhez csak családalapításkor nyúlok hozzá), mindig összeveszik velem.

Rengeteg embertől kért kölcsön, kb 150 ezer értékben. Ezek az emberek mind engem hívogatnak, mert bár nem volt pénze,

vette gy új telefont magának. Korábban naponta egy doboz cigit elszívott, most már csak 3at hetente.

De nem hajlandó spórolni. Tervei vannak/voltak velem, de nem látom, hogy tenne érte.


Gyakran hazajöttünk a szüleimhez, mert ők segítettek. Minden hétvégén fél hétre való étellel mentünk vissza a városba,

sőt gyakran pénzzel is támogattak, amit természetesen szintén rá kellett költenünk. Most pedig összeveszett velem,

arra kért, hogy maradjak a családomnál, majd öt perccel később már őrjöngött, hogy én akarom elhagyni őt és állandóan csak

bántom.


Hogyan? Ő ütött meg! Ő szégyenített meg. Tiszteletlenül beszélt anyukámmal. A barátaimmal szemben is a védelmére kellett

kelnem. És most én vagyok a szemét.

Két hete megtudtam, hogy babát várok. Állandóan használtunk gumit, mert ez mániám volt, így valósággal ledöbbentem.

Nincs már pénzem (mert egy vasat sem remélhetek, h visszakapok), nincs munkám, kisemmizett, mert megbíztam benne.

És most itt hagy ilyen szörnyű, szégyenteljes helyzetben egyedül. Mint az apja. Az apja magyar volt és elhagyta az annyát,

mikor megtudta, hogy terhes.


Próbáltam hívni, miután itthagyott, de nem veszi fel. Közben meg üzenetekkel bombáz és nem képes belátni a hibáit.

Ő nem agresszív, ő képes alkalmazkodni hozzám és én vagyok a rossz ember.

Azt írja, hogy szeret, de képtelen vagyok hinni neki. Mindig azt mondja, hogy az egyetlen dolog amiből tudja, hogy szeretem,

ha lefekszem vele. Naponta minimum 3x kell leszopnom, és min 1x lefeküdnöm vele, hogy ne hisztizzen. Pedig tudom, hogy képes

szeretni, mert vele kezdtem el randizni. Nem értem, hogy változhatott meg ennyire.


Közben jött egy üzenet. Beszélt a főnökével. Pszichológiai segítséget kért a munkahelyétől, de érdekelne, hogy

mit fog monddani rólam. Szerintem az emberi kapcsolatokban kellene fejlődnie, mert képtelen figyelembe venni, hogy másnak

is vannak érzései.

Tudom, hogy jó ember és szeretem őt. Így a hét vége felé megyek hozzá beszélni. De néha attól félek, hogy már nem elsz

az albérletben és mindezt úgy, hogy én majd fizethezek utána. A lakás is az én nevemen van, de ha tényleg elhagy, a tulajjal

beszélnem kell, mielőtt teljesen tönkre tenne.


Tudom, nagyon össze-vissza lett a történet, de átverve érzem magam és hinni akarok neki, hogy szeret, de félek, csak a

pénzem kellett.

Elárulom, hogy hogyan indult a mai vita. tegnap múzeumok éjszakája volt, és terveztünk programot a testvéremmel és a barátjával.

De kiderült, hogy fontos meccs lesz este. Így grilleztünk, aztán a fiúk leültek meccset nézni, mi csajok meg elmentünk ketten.

Mikor hazaértünk, mi lányok elmentünk aludni, mert tudtuk, ma már nem megyünk sehová. (ugyanis vidéken voltunk) Fél 1kor feljött hozzám a párom és

felkeltett, hogy szexelni akar. Én aludtam és nem is emlékszem rá. De arra igen, hogy hajnali 2kor a farkát a számba nyomta. Mert felébredtem.

Megkapta, amit akart. Erre reggel arra ébredtem, hogy rám mászott és már megint csinálni akarja. megkérdeztem, hogy neked ez a "Jó reggelt"?

mire megsértődött és elkezdett pakolni.

Persze, hogy nem tudtam tovább színlelni, hogy minden oké. 3 órán keresztül próbáltuk megbeszélni, mert a szüleim kiakadtak, mikor előttük beszélt

nagyon agresszívan velem. (én még akkor is védtem) Nem ismerte el, hogy hibázott, szerinte én vagyok hülye és nem teszek meg semmit neki.

Én próbáltam békülni, de elment. Utána jöttek az üzenetek, majd 1x felhívott, hogy rosszul esett neki, hogy hagytam elmenni és nem mentem utána.

Mit csináljak? Lehet, hogy nem vagyok német, és 35 éves, de ő sem úgy viselkedik...


2014. jún. 22. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem olvastam végig, de lássuk be, van igazság a földön. :)
2014. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát hallod én már akkor otthagytam volna, amikor elkezdett a te munkahelyeden kavarni... Egy kapcsolat a bizalomra és arra épül, hogy ketten közösen.

Amit legjobban utálok az a szarkavarás...

2014. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sztem kamu a sztori.


Ha mégse akkor meg nyilván vonzott a nyugati élet és vonzó volt egy német pasi. Ezzel semmi baj nincs de sajna kedvelt szokás arrafele, hogy csóró kapható kelet-európai lányokat döngetnek. Ezzel sincs semmi baj.


A baj azzal van, hogy sajnos a gumi befuccsolt. Ilyen van. 4 dolgot tehetsz:


-Neveld fel egyedül ha képesnek érzed magad rá

-Abortusz amíg még lehet

-Anonim módon hagyd a kórház előtt az inkubátorban

-A külföldiség miatti hosszadalmas jogi procedúra után követelj tőle tartást a gyerekre (Nehéz lesz).


Mérlegelj. Ne várd el, hogy mi döntsünk helyetted mert sem a lelkivilágodat sem a lehetőségeidet nem ismerjük.


27/F

2014. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ostoba voltál és hiszékeny!!!

Hagyd ott!

2014. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Semmi probléma, már megkaptam, hogy ezt érdemlem.

Valós történet. Hosszú évekbe telt, mire újra bízni kezdtem a férfiakban. De ő is azt mondja az én hibám, ti is. Hülye voltam, mert boldog akartam lenni. De azért köszönöm, hogy volt türelmetek olvasni annyi helyesíráshibával :)

2014. jún. 22. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól értem,hogy még mindig az a kérdésed,hogy javíthatnád meg a kapcsolatot?

Biztos,hogy kell ez neked? Gondolkozz!

Fiatal vagy! Nem tudom,hogy a picivel mi a terved!? De ha a szüleid is segítenek,ami kiderül az írásodból nehezed de meg tudod oldani,hogy felneveld! És egy gyerkőc nem akadály a boldogságra valaki mással!

2014. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves #6: Ezzel vitatkoznék azért.


A gyermek óriási hátrányt fog a kérdezőnek jelenteni a továbbiakban, akkor is ha a szülei segítenek és nincsenek anyagi gondok. Persze, tudom, hogy van ellenpélda de sajnos két egyformán elragadó nő közül a gyermektelent fogják választani. Valamint előbb utóbb előkerül majd annak a kérdésköre is, hogy honnan a gyerek, hol az apja.

A jelen eset körülményei az én szememben sajnos nem jó képet festenének a nőről, illetve nehezményezném, hogy nem fizet gyerektartást az apa és nekem kell a költségeket kipótolni (kicsit baleknak érezném magam, ami azt a gyanút is felvetné, hogy esetleg csak érdekből kezdett velem a nő stb)


Persze ezek nem lehetetlen és áthághatatlan akadályok, de egy tiszta lappal belépő gyermektelen csajjal szemben hátrány mindenképpen, amit valamivel (belső, külső tulajdonságok kellemes elegye) kompenzálnod kell, hogy "versenyképes" légy.


#3 voltam 27/F

2014. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tisztességes magyar férfival tessék megismerkedni, aki azt mondja, hogy: Szeretlek!
2014. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3x szoptad le és egyszer szexeltetek naponta? Azanyja:)

Amúgy nem tűnik komolynak a gyerek, te se nagyon....


Nehéz napok elé nézel. Nem tudnék dönteni. Tudja, hogy gyerek lesz? Ha nem, akkor tudja meg és mondanám neki, hogy nagyon gyorsan kezdjen dolgozni. Ebből tudhatnád, hogy mennyire vesz komolyan. Ebben az esetben lecsúszol az abortuszról valószínűleg.

2014. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!