Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

van egy lány akibe beleszerettem de ő csak barátként szeret

szerintetek ez változhat vagy ne erőltessem?



#barátság.szerelem
2014. jún. 22. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ne erőltesd
2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ne erőltesd. Nekem volt egy másfél éves barátságom egy lánnyal, aki ráadásul az akkori legjobb barátom exe volt, utálták egymást a szakítás után. Bevallottam a lánynak, hogy mit érzek iránta. Úgy megbántottam, hogy 2 hétig nem beszélt velem, utána elsütöttem úgy, hogy csak egy vicc volt. Aztán még egyszer rátértem a témára, de nem értékelte. Szóval szerintem maradjon meg a barátságotok, néha többet ér.
2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom ne erőltesd.

Volt egy barátom aki belém szeretett de én csak barátként tekintettem rá.

Erőltette végül a barátságunk is ráment.

Azóta már nem beszélünk és köszöni sem köszön ha véletlenül összetalálkozunk

2014. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nagyon nagyon ritka este és sajnálom az előttem szőlőket hogy úgy alakultak a dolgaik ahogy alakultak, de van rá ellenpélda is, nekem van egy nagyon nagyon jo lány barátom, mikor megismertem én akkor beleszerettem, nagyon sokáig nem mondtam el neki, aztán valahonnan mégis megtudta, egyszer haverokkal iszogattunk és mindent leírtam neki smsben, aztán mikor legközelebb találkoztunk megbeszéltük a dolgot, azt mondta hogy ő csak barátságot érez semmi mást. Barátok maradtunk, bár én azóta id szerelmes vagyok belé. Annak hogy megismertem és beleszerettem már 3 éve, és most vagy 3-4 hónapja valahogy megint feljött a téma köztünk hogy én még mindig szeretem és elmondta hogy az utóbbi időben ő is elkezdett többet érezni irántam barátságnál, elmondta hogy még várni szeretne mert szerinte túl fontosak vagyunk egymásnak hogy most belemennyunk ebbe a kapcsolatba és egy pár hónap után szét mennyünk a gyerekes hülyeségek miatt (ebben egyetértek vele) a barátságunk megmaradt a réginek, sőtt azóta a szerelmi életünk sem tabu téma köztünk, és az utóbbi egy két hétben már kezdenek alakulni a dolgok köztünk.

Szóval biztos hogy ritka meg nagyon nagy mázli kell hozzá, de ha tényleg ossze illetek és a sors is úgy akarja akkor akár lehet is belőle valami.

18/F

2014. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!