Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már nemtudom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már nemtudom

Figyelt kérdés

Már eggyütt vagyok 7 hónapja egy lánnyal akit nagyon szeretek és boldog vagyok vele, de sokszor nem vonzódok már hozzá, nem tudom miért....

és van egy másik lány is aki nagyon tetszik és nem tudom ki verni a fejemből, hozzá nagyon vonzódok, ős is bir engem azt hiszem de nem tudom, hogy össze illenénk e...


2014. jún. 22. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat létszi!!
2014. jún. 22. 23:20
 2/4 anonim ***** válasza:

mivel ez így felmerült :

az elsőt "selejtezd le" ,ne kínozd őt és magad

a második próbája az "evés"

2014. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grim13 ***** válasza:
nézd ez egy bonyolult dolog, el kell dönteni mit szeretnél, kockáztatni lehet max nem jön be (gondolom fiatal vagy) nem hiszem hogy ö lenne életed nagy Ő-je ha már meguntad, szakítani meg nem tilos! az tuti hogy jobb mint egy véletlen megcsalás!
2014. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked kell döntened, nem tehetjük meg helyetted a lépéseket.


Mindenesetre, ha nem vonzódsz már ahhoz a lányhoz, akkor valószínű nem szereted, és nem is vagy vele boldog, csak elhiteted saját magaddal. [Hogy lehetek boldog olyannal, akihez nem vonzódom?. Ezt erősíti meg az is, hogy neked már más lányon jár az eszed.


Akárhogy is legyen ez nem tisztességes a barátnőddel szemben. Javaslom, hogy ülj vele le, és beszéld meg ezt a dolgot, mondd el neki ilyen őszintén, ahogyan itt leírtad.

2014. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!