Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belevágni egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belevágni egy kapcsolatba, ha az a kockázat, hogy megromlik az addigi kapcsolat?

Figyelt kérdés
A srácot már kiskorom óta ismerem a családunk nagyon jóban van az övével. Azt hiszem mindig is tetszettem, neki. Nagyon rendes, megbízható és család központú. Eddig nem nagyon tetszett vagy talán túl sok volt nekem, nem is tudom, de most nemrég összefutottam vele és egyszerűen valami megmozdult bennem és azóta ezen agyalok.. talán tetszik a biztonság amit felém sugároz, talán megtetszett, nem tudom mi lett.. De lehet, hogy nem kéne kockáztatnom a két család közti jó kapcsolatot vagy a miénket... sajnálnám, ha megromlana és nem tudom mennyire bízok önmagamban. Mármint, nem tudnám megcsalni, csak semmilyen formában nem akarom megbántani.. és nem tudom, hogy hogy alakulna. Mi történt velem? Miért érzem most ezt.. bármi is ez.. Szerintetek mit tegyek? Vagy mi ez az egész? ..
2014. jún. 22. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne támadd le rögtön ezzel hanem inkább hivd el fagyizni meg ilyenek. Csak "célozgatni" kell rá és ha müködne a kapcsolat akkor be fog indulni a dolog... :)
2014. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lesz egy sátorozás amire elhívott, úgyhogy a helyzet adott,csak azt nem tudom, hogy érdemes lenne-e belevágni vagy jobb, ha inkább nem rontom el a dolgokat... ??
2014. jún. 23. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!