Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szerelmes belém vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes belém vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lany, aki ugynez ki kintha szerelmes lenne belem, minden nap ramir, neha elmegyunk helyekre, olelget, karon fog mikor az utcan megyunk, es minig odabujik hozzam. Ez igy elegendo is lenne.. Viszont a szavaival valahogy mind tavol tart pl. nemtudom miert viselkedsz ugy mintha a pasim lennel. Vagy pedig 'neked miert nincs baratnod? Minden csaj megkapjatal, kivetel engem' .. Veletlenul szajon puszilt es aztmondta, 'juj remelem senki sem latta, valora valt az almod?'

Meg neha mikor vele vagyok, van mikor van ilyen hirtelen hangulat valtozasa, es megkerdezi, hogy miert kovetem.. Mikozben o keresett fel.

Nemtudom eldontni mivan....


2014. jún. 23. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zakkant a csaj.
2014. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem sem normális. Épeszű ember nem csinálna ilyen. SZERINTEM...
2014. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak szivat, vagy szerelmes beléd csak ezzel a hülyeségével akarja kimutatni. Szerintem finoman utalj rá, hogy ez téged irritál.
2014. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy "kicsit" sokat hisz magáról.. de te is csak adod alá a lovat, szóval megérdemled h kihasználjon.
2014. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen en is erre gondoltam, de akkor miert kepes ramszanni az egesz napjat, vagy hetvegejet.. Meg mikor fent van fb on , csak velem beszelget... Nincsen annyira sok baratja , hogy el legyen szalva az agya, kb egy baratnoje van es kesz.. Neki mind ilyen 1 hetes baratai vannak, mert gondolom ahogy rajonnek az emberek, hogy ilyen o, otthagyjak.
2014. jún. 23. 00:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit úgy érzem, mintha nagyon bizonygatni akarná előtted, hogy őt bizony nem érdekli, hogy te akarnál-e tőle valamit, de legbelül mégis vágyik a törődésre. Valószínűleg amiatt, mert nincs sok barátja (amit írtál is), így tőled "kapja" meg az adagját. De közben el akarja hitetni, hogy neki erre nincs szüksége, de a viselkedése, és hogy folyton veled van meg pont az ellenkezőjét mutatja. Gyerekes és éretlen viselkedésre utal, de bizonyára elég fiatal is a hölgyike, szóval nem meglepő. Szerintem tisztázd vele a dolgot, hogy most akkor döntse már el, hogy mit akar, és elgondolkozhatna, miért nincsenek barátai.
2014. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hmm.. Koszi a valaszod. Igen 16 eves..

Fogalmam sincs ,hogy kapjam le ? Vagy inkabb beszelgessek el vele ..

2014. jún. 23. 00:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utobbi 2 napban kicsit megelegeltem a dolgot, en mindig kedves vagyok vele van, hogy meghivom valamire meg ilyesmi, amit nagyon nehezen visel el mert ugy erzni, hogy nem erdemli meg.. de az utobbi napban megkerdezte, hogy nemakarsz meghivni egy fagyira?? nah ez nekem kicsit betett... elegge lekezelo voltam vele az elmult 2 napban, es most o is kicsit vissza lepett. Azert csinaltam, hogy ne nezzen azert hulyenek, most mit csinaljak?
2014. jún. 23. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Szard le a fejét egy darabig, majd kiderül, hogy hiányzol-e neki.
2014. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!