Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy nő érzi, hogy nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő érzi, hogy nem az igazi a házassága de nem akar igazán kilépni, mi lesz az ami miatt lezárja majd?

Figyelt kérdés
Új szerelem nem hiszem,hisz így nehezen köszöntene be az életében mert kapcsolatban van. Mi zökkentheti ki,hogy lezárja ezt?

2014. jún. 22. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Már mértne lehetne új szerelem? Vagy ha a pasi megcsalja.
2014. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én pasiként úgy gondolom,hogy nem kezdenék ilyen nővel. De igaz vannak akik igen.

A férj nem hiszem,hogy megcsalná. Ismerem őket és nem nagy csődör a férj :D

2014. jún. 22. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ismerem őket és nem nagy csődör a férj :D"

Attól még félreléphet, ha a felesége egy nulla az ágyban, vagy érzelmileg nem nyújt neki semmit. Ilyenkor elég egy csúnyácska, ám lelkes munkatársnő... nem csak a csődörök lépnek félre. Az asszony is simán félrekúrhat, aztán mikor erre rájön a férj, akkor kivágja őt a francba. Leggyakoribb, hogy jön egy pénzesebb pali, na ekkor hirtelen minden nőnek lesz mersze váltani.

2014. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a megcsalás nem játszik. Normálisak az értékrendjeik, soha nem csalnák meg egymást. A pasi meg még szereti is a csajt!

Viszont a csajról tudom,hogy nem boldog. Csak kíváncsi vagyok,hogy egy azért szilárd kapcsolatból mi miatt léphet majd ki.

2014. jún. 22. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy normális értékrendű ember is követhet el hibákat...
2014. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!