Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki fenyeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki fenyeget szerintetek kellene félnem vagy ez ilyen végső kapálózás a részéről?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nem érti meg,hogy nem vagyok belé szerelmes és közölte velem ha nem hagyom ott a mostani barátomat akkor elmond neki mindent ami volt valaha is köztünk. Egyszer azt írja,hogy legyek boldog meg béküljek ki a mostani barátommal máskor meg elhord mindennek és közli,hogy nem fog sokat gondolkodni rajta,hogy kitálaljon. Nem tudok rajta eligazodni! Ha akarta volna már megtehette volna nem? Azt kérdezte tőle,hogy neki ebből mi jó fog származni? Közölte velem,hogy neki kellek de ezt nem értem meg majd a másik válasza az volt,hogy így legalább egyedül maradok és elvesztem az életem szerelmét. Ma reggel írta,hogy takarodjak az életéből és elköszönt. Most akkor még is mit tegyek? Egyébként mikor írja,hogy majd ő elmondja neki akkor (vigyorgos fejeket küld és xd jeleket). komolyan gondolhatja vagy csak tényleg fenyeget mert nem érti meg,hogy nem akarok tőle semmit?

2014. jún. 23. 11:27
 1/9 anonim válasza:
Szerintem meséld el a barátodnak a szitut így nem tehet kárt a kapcsolatotokban az illető
2014. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akar is meg nem is. Tipikusan ragaszkodik hozzád, de nem tud elszakadni tőled és ezekben a tetteiben a folyamatos belső vívódás mutatkozik meg. :)
2014. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy hét után jelentkezett telefonon és akkor közölte velem,hogy maradjak a mostani barátommal meg legyek vele boldog őt megfelejtsem el és hagyjam békén. Utána írta,hogy töröljek ki minden beszélgetést a mostanit is bele értve és megkapom a blokkolást. Erre még tegnap is mondta,hogy hagyjam békén utána jött neki ez a hülye ötlet.. Most reggel is magától írt én nem is keresem sőt ha ír el se olvasom. De zsarolni azt nagyon jól megtanult. Igazából elmondtam neki,hogy én nem vagyok belé szerelmes és értse meg de nem nagyon tetszett neki... De én úgy gondolom,hogy már megtette volna ha megakarta volna nem? Igazából egy héttel ezelőtt a mostani barátom írt neki egy levelet a srácnak és abban a srác írta,hogy nincsen köztünk semmi se és nem is volt. Én akkor is közöltem vele,hogy vele maradok és nem érdekel Ő. Akkor már megtehette volna akkor mikor írta a barátomnak a levelet,hogy kitálal.
2014. jún. 23. 11:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából ha nagyon kiakarnék vele baszni és is megtudnám tenni a kellő lépések de nem teszem mert nem süllyedek le az ő szintjére és nem vagyok az a fajta. Egyébként ha tálalna akkor ő tisztába van azzal is,hogy nem csak Én fogok sérülni ebbe ha nem ő is...
2014. jún. 23. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:
tipikus bal*asz gyerek..... öngyilkossággal még nem dobálózott??
2014. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
még épen nem . Ma reggel óta csend van mióta közölte,hogy takarodjak.. nem értem miért nem érti meg,hogy így se de úgy se akarok vele lenni ha kitálal mindent ?
2014. jún. 23. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik megnyilvánulása igaz és öszinte. Beteg a gyerek. Ha meg akarod érteni tanulj pszichologusnak!
2014. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom megérteni csak azt akarom,hogy hagyjon békén és felejtse el,hogy a világon vagyok. Ha azt mondja nekem,hogy takarodjak meg blokkolja a számomat akkor miért nem teszi meg? Szerintem ezek hirtelen felindulásból jönnek neki és ha pár hét múlva se lesz semmi biztos,hogy nem fog lépni.
2014. jún. 23. 12:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja magáról,hogy felnőtt és nem gyerekes és megváltozott. Szerintem semmit se változott és ugyan úgy gyerek mert ez a fenyegetés meg,hogy kitálal eléggé gyerekes dolog. Ha annyira felnőtt lenne akkor megértené és tovább lépne,nem csak Én vagyok ezen a világon..
2014. jún. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!