Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés? Nem korai ez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés? Nem korai ez még?

Figyelt kérdés

Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt de az utóbbi 1 hónapban minden héten megkérdezte, hogy összeköltöznék-e vele albérletbe, ha majd mind a kettőnknek lesz normális állása.

Mind a ketten otthon lakunk a szüleinknél. Sűrűn találkozunk.


De szerintem ez még korai lenne...bár én szívesen elmennék már otthonról és gondolom ő is mert nem hiába kérdezi,de nem tudom hogy ő csak azért akarja, hogy megszabaduljon az otthoni kötöttségektől vagy mert tényleg ki akarja próbálni velem a közös életet...


Azonban bennem van az,(amit neki is mondtam) hogyha nem keresnék olyan jól (max 100), akkor nem szeretném a felét albira költeni,akkor már inkább összespórolok belőle

valami drágább dologra.


DE ezen kívül a barátommal kapcsolatban is vannak kételyeim(amiket még nem hoztam fel neki).

Az életvitele nemigazán tetszik, félek nem lenne rendszer az életemben ha összeköltöznék vele:


-ő minden este késő éjjelig fent van (van hogy a barátainál van, de általában otthon kockul hajnal 3-4-ig :S minden nap!!) és másnap 10-12 között

kel fel...


-Én ehez nem vagyok hozzászokva, én legkésőbb 10-11-kor már alszom és reggel 9-10 körül kelek.


Ez eleve nekem már egy nagy dolog...szeretem a rendszert. Jó nyilván ha munkába járnánk akkor nem így lenne. De ő olyankor is minimum éjfélig /1-ig fent lenne állandóan.


Az hogy játszik engem annyiban nem zavar, hogy nem hallom és szerencsére tudok tőle aludni, csak maga a tudat, hogy ő kb akkor feküdt le aludni amikor én már kialudtam magam

eleve bosszant, és az is, hogy a kis albérletben nem tudnék mit csinálni (mivel kertes házban nőttem fel, én a vidéki élethez vagyok szokva)

Ő meg panellakásban él.


Szerintetek megpróbáljuk azért?

Egy idősek vagyunk, mind a ketten 23.



2014. jún. 23. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy részt korai. Más részt: ha már most, hogy még nem is laktok együtt, ennyire nagyon zavarnak egyes dolgai, nem érdemes összeköltözni, mert csak még jobban fog zavarni és megromlik a kapcsolatotok. Szerintem te még nem állsz készen az összeköltözésre, várjatok még pár évet. Akkor talán jobban megfogod őt szeretni és fontosabb lesz az együtt élés vele, mint a kis zavaró tényezők és lehet addigra meg lesznek azok a körülmények, amiket te akarsz.
2014. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha 10-11kor lefekszel,akkor reggel 7kor kellene kelned,nem 9-10körül...


Ha egyikőtök sem dolgozik,akkor felesleges összeköltözni.

2014. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem reagálok a kifogásaidra, mert az jelen esetben teljesen felesleges.


Számodra ez nem "lehet", hogy korai, hanem határozottan az! Majd térjetek vissza rá fél év múlva.


Egyébként nem azt kérdezte, hogy most azonnal összeköltöznétek-e, hanem ha majd lesz rendes munkátok..ha jól vettem le, akkor te még nem dolgozol, tehát ez nem egy jövőhétre tervezett dolog.


Én sem élek még a párommal, ettől még tudom, hogy össze szeretnék majd költözni vele. Még nem most, ez tény, ahogy ő sem, de együtt szeretnénk majd élni, ha úgy alakulnak mindkettőnk dolgai.


Te még egy jövőt érintő kérdésre sem tudsz neki válaszolni. Szóval határozottan korai.

2014. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem elég értekető és érett választ adtam neki azzal, hogy majd ha lesz normális munkánk és minden jó akkor igen, de még nem most. Igaz konkrét időpontot nem mondtam neki de én úgy tervezem hogy majd fél év múlva simán ráérnénk ezen gondolkozni...nem tom mit piszkál ezzel 5 hónap után :/
2014. jún. 23. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert szeret téged és álmodozik.. de szegény srác, minek, úgyis pofára fog esni.
2014. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd azzal költözz össze, akit valóban szeretsz.
2014. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!