Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év után összeköltözés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után összeköltözés, korai-e?

Figyelt kérdés

Én 26 éves vagyok, a párom 30. Az érzéseimben biztos vagyok, de akkor is felmerül bennem, hogy várjunk-e még a költözéssel, nem szeretném ezzel elrontani.

Nekem jelenleg nincs munkám, a páromnak van.Itthon is dolgozik,de szokott kijárni külföldre is 1-2heteket melózni. A távolság se tette tönkre a kapcsolatunkat. Ha viszont itthon melózik, olyankor mindennap találkozunk és hol nálam hol nála alszunk. Szóval ez kicsit olyan már mintha együtt is laknánk.Eddig jól működik.


2012. dec. 12. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapja ismertem a csajomat, mikor összeköltöztünk, és kb. 1 hete "jártunk". Nagyon jól megismertük egymást, és valós tudásunk van egymásról. Ha nem működne a dolog, akkor gyorsabban kiderül, ha igen akkor összeszoktok és már szőhetitek is a terveket. 24f 26l
2012. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem korai. Mi úgy 8 hónap után költöztünk össze, én kértem így, mert az előző kapcsolatom elején nagyon hamar összebútoroztunk és szerintem nem használt.


A munka-kérdés más dolog. Mármint az, hogy neked nincs. Ha úgy lennék vele, hogy záros határidőn belül várható valami, akkor költöznék, de eltartatni magam nem szívesen tenném rögtön már az elején.

Kérdés, hogy te/ti hogy álltok ehhez.

2012. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mi 3 hét után költöztünk össze,2 hónapja vagyunk együtt,és ennél jobb döntést nem is hozhattunk volna :)
2012. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak tőletek függ ... Én két nap után költöztem össze azzal valamikor ...
2012. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!!
2012. dec. 12. 10:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ti érzitek, hogy készek vagytok-e rá. Ha ha összeilletek, ennyi idő után az összeköltözéssel sem tudjátok elrontani, ha meg nem, akkor legalább kiderül. Úgyis akkor ismerjük meg jobban egymást, mikor már együtt élünk. Mi nem egészen 2 hónap együtt járás után költöztünk össze a párommal, azóta 4 év telt el és nem bántuk meg.
2012. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Toletek fugg.

En is 6 honapja jarok valakivel, neki van lakasa ( en alberletben lakok) de osszekoltozesrol szo sincs ( meg) .

Igy, hogy nem dolgozol, talan varnek vele, en nem tartatnam el magam - igy 6 honap utan.

2012. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, én se szeretném eltartatni magam, azon vagyok ,hogy minnél előbb legyen nekem is munkám. Meg persze amit kapok pénzt a munkaügyitől azt beleadnám a rezsibe is. Nem ingyen gondoltam én se. meg szüleim és besegítenének kajában vagy vmi. Persze a munka lenne a legjobb megoldás.
2012. dec. 12. 17:39
 9/11 Ez a nevem! ***** válasza:
100%
Szia!36 éves ffi vagyok.Én 4 éve vagyok együtt jelenlegi párommal,amikor megismertem, 7 hónapra rá költöztünk össze és azóta is együtt vagyunk.Amikor odaköltöztem,a munkámat hagytam ott miatta,de nekem sem volt mindjárt munkám,csak rá félévre.De nem kellett hogy eltartson,mert volt pénzem,amiből magamat eltartottam,míg munkám nem lett.Igaz hogy a végén már majdnem kétségbe estem hogy mikor lesz munkám,ezt ő is látta rajtam és azt mondta: Drágám!Ezen ne
2012. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ez a nevem! ***** válasza:

(9es folytatása) görcsölj,megoldjuk ezt is,ha más nem kicsit összehúzzuk magunkat.

Ha a te párod is így áll hozzá esetleg ehhez a kérdéshez,akkor nincs miért várnod a költözéssel.Az,hogy nincs munkád,az a mai világban megérthető,s ha valaki igazán szeret,akkor nem ezt nézi.

2012. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!