Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elhagyjam a baratom vagy sem?

Figyelt kérdés
baratommal 4honapja vagyunk egyutt es az utobbi idokben teljesen elhanyagol.Megertem,hogy dolgozik de amikor nem akkor sem foglalkozik annyira velem de erzem,hogy szeret es en is ot.Van egy fiu baratom aki tobbet szeretne tolem es nagyon aranyos,sokat torodik velem.Nem tudom mit csinaljak mert nagyon szeretem a baratomat de ha nem dolgozik akkor a kocsijaval van elfoglalva..es keveset vagyunk egyutt es engem ez bant..ha elmondom neki csak annyit mond,hogy szeret de faradt,nyaron sok a munka majd telen jobb lesz..de most telig varjak,hogy szanjon ram egy kis idot..
2014. jún. 23. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szaros csotrogánya fontosabb neki mint a barátnője, akkor azt hiszem nem kérdés, hogy ahhoz menj aki foglalkozik/törődik veled!
2014. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia,van úgy hogy az emberek elhanyagolják azokat akiket szeretnek, de ez nem azt jelenti hogy nem szeret! tudom hogy már mondtad neki, de próbáld kicsit felnyitni a szemét hogy te is az életében ott vagy, a fiú aki többet szeretne tőled, gondolom neki mondod el ezeket, amiket velünk is megosztottál, nem szép tőle szerintem hogy rád mászik.. mindegy én azt tanácsolnám neked, hogy még várj 2-3 hetet, és ha nem változik gondolkodj el rajta, de ne hamarkodd ezt el. biztosan észbe kap hogy a kicsi szerelme is itt van ( vagy is te).
2014. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

az is lehet hogy neked van túl sok igényed


nâlunk is volt ebböl gond

a napi munkaideje max 6-7 óra volt, nekem âtlagban 12.

a szabadidömet meg próbáltam beosztani. család, barátnö, barátok, kocsi


persze hogy nrm.jutott mindenre elég

2014. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
100%

ja és:

nehogy azt hidd hogy pár hónap múlva a másik srác ugyanennyit törödne veled mint most

2014. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!