Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom! Elhagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom! Elhagyjam v maradjak vele?

Figyelt kérdés

1éve van párkapcsolatom elég komoly tervezzünk az összeköltözés. Tegnap buli összevesztünk mikor haza értünk hozzájuk megint veszekedtünk egy srác miatt mert féltékeny rá(semmi oka nincs)...és egy pillanatba megütött ! ivott picit...és utána bocsánatot kért!! reggel eljöttem szó nélkül

nem veszem fel a telefont..rosszul eset hogy életem szerelme ilyet tett velem.... mit tanácsoltok?!

18/l


2009. ápr. 26. 15:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
sztem hagyd el akármennyire fáj!!! egy pasi nem tehet ilyet, ha ivott ha nem!!! erre nincs bocsánat!!! egy nőt megütni halálos bűn!!!!
2009. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Én sem adnék neki több esélyt!!Az ivás nem lehet erre magyarázat!!!

Fájni fog...de később rájössz,hogy igy volt jobb!!

2009. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Hát aki egyszer megütött az meg fog mégegyszer. Ha buli ha nem, ha ivott ha nem ilyet nem csinál az akinek tényleg fontos vagy. El nem tudnám képzelni h a párom akárcsak rámemelje a kezét, nemhogy meg is üssön! Nagyon nagyon gondolkozz el azon h mit fogsz csinálni. Nehogy a jövőben a bántalmazott nők táborát erősítsd!
2009. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, most mit kell olyan nagy dobra verni? Bár én 1X ütöttem meg barátnőm, de a féltékenység kegyetlen dolgokra képes... Főleg a férfiaknál. Azóta is velem van, idestova 1 éve történt, és most volt az eljegyzés is meg:)

Ez, hogy kaptál egy pofont, nem feltétlenül jelenti azt, hogy legközelebb össze fog verni:)

Még mindig jobb így kapni a pofont, mintha úgy kaptad volna, hogy kidobott volna inkább...

Nem szép dolog, én sem vagyok rá büszke, de ha szereted, és úgy érzed, hogy ő is szeret téged, akkor szerintem béküljetek ki. Ne adjátok fel az álmaitokat emiatt...:)

Amúgy is sztem ő is úgy van mint én... Az alkoholtól ingerlékenyebb, és hirtelen elpattant nála is egy ér, és abban a pillanatban nem gondolkozik...

23/F

2009. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Az italos állapot nem mentség sem a féltékenységre, a fizikai erőszakra pedig főleg nem!

Azért adj neki még egy esélyt, de mondd meg neki világosan: ha ez mégegyszer megtörténik akkor pápá!!!

2009. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

16:12-es vagyok:)

Amúgy is, Ti akartátok az egyenlőséget, hát tessék:D:D

2009. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
ez nem kéne hogy egyáltalán kérdés legyen. ha nem akarsz rosszat magadnak, hagyd el.
2009. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
jéézusom te vadbarom..... ez szerinted az "egyenlőség"?? nonszensz... az egyenlőség az, hogy egyik fél sem bántalmazza a másikat egy kapcsolatban. egyik sem! akivel ilyet tesz a párja és vele marad, az meg is érdemli. két idióta megérdemli egymást. akár agyon is verhetik egymást, úgy kell nekik.
2009. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Amore ***** válasza:
84%

Ez mindenféleképpen a te döntésed kell legyen! De én a mai eszemmel tudom hogy nem érdemes megbocsátani!

A volt kapcsolatom a vége felé azzal telt hogy megbocsájtottam és akkor ujra megtette aztán megint megbocsájtottam stb ezt eljátszottuk 3 szor a negyediknél otthagytam! De tudom hogy elöbb kellett volna már az elsö eset után de biztam abba hogy megváltozik! Szoval igaz az a mondás hogy aki megcsinálja egyszer az megcsinálja többször is! Annyit azért még hozzáteszek hogy engem nem megütött hanem ráncigált elég erélyesen hogy az már fájt!

Nálunk másfél év után kezdödtek a dolgai!

Mostani kapcsolatomban nem volt erre példa de az 100% hogy nem várnám meg a második esetet hanem egyből otthagynám!

2009. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én hót részegen se ütök meg egy nőt. Dönts te mi nem dönthetünk helyetted.
2009. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!