Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak 1 honap mulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak 1 honap mulva lesz a szülinapja és nem tudom mit vegyek neki. Van ötletetek? ( tudom még korai megveni de nem az utolso pillanatban akarok gondolkodni rajta. ) többi lent.

Figyelt kérdés
Lány vagyok. A párom 17 éves lesz. szereti a vörös és fekete szint,a kedvenc száma a 8 kedven állat a tigris,kutya és farkas. Nem szereti a focit inkább manga és anime fan.
2014. jún. 23. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mióta ismeritek egymást és mennyire akarsz mélyen a zsebedbe nyúlni. Én pl. ha barátnőm a szülinapomon egy hasonlóban várna otthon, ájulásig nyalnám az tuti :)

[link]

Persze adott, hogy fekete-vörös színben kéne beszerezni.

2014. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5 hónapja ismerjük egymást :)
2014. jún. 23. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne!!! 5 hónapja ismeritek egymást, és SEMMI ÖTLETED NINCS A SZÜLINAPJÁRA??????? Jó ég.. 5 hónapja ismered és ide írogatod, hogy tigris, kutyuska, mifene. Szegény fiú, atyaég.

Vegyél neki egy vörös fekete borítójú füzetet, amibe beleraksz tigriskés matricád és beleírsz egy nyolcast.

2014. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van sok ötletem de nem tudom hogy melyik legyen. Ezért érdekel más véleménye
2014. jún. 23. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ötletem, de ez inkább ilyen "handmade". :)

Vegyél egy kis dobozkát, amit kedved szerint befesthetsz, és kidíszíthetsz. Süss valami különlegeset (ne muffin-szerűséget, hanem valóban valami ritkább édességet), és tedd bele a dobozba szépen becsomagolva.

Szerintem ez nagyon aranyos lenne, ráadásul tudni fogja a barátod, hogy energiát fektettél bele. :)

2014. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16/L

(5-ös válaszoló)

2014. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5 hónap után gondolom nem akarod nagy költségbe verni magad. Például lehet kapni biliárdgyolyó kulcstartót, vehetnél nyolcas számút, a vörös-feketéről ,eg rulett jutott az eszembe, láttam már rulettkerék mintás bögrét tányérral. Ez elég is lenne.

De azt ne várd, h nekünk ugyanaz eszünkbe jusson, ami neked, hiszen te ismered, mi cdak azt a néhány száraz adatot tudjukm amit leírtál, az egész emberről nincs benyomásunk.

2014. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :) és az a sütis nagyon tetszik :) nagyon köszönöm
2014. jún. 23. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!