Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyi idő után ezt csinálja velem?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, előtte is jóban voltunk, de akkor még csak néhányszor voltam náluk, a szüleit is ismerem nagyjából egy éve..

mivel a városba nem akar annyiszor bejárni, meg szeret kényelmesebben lenni, mivel ők családi házban élnek a városközponttól fél órára, ezért többnyire én megyek ki hozzájuk, de ők olyanok hogy a ház körül aztán mindent kitalálnak hogy mit kelljen dolgozni


a múltkor is volt egy baráti összejövetel amikor egyedül voltunk a barátokkal, a szülei elmentek, én meg kicsit beteg voltam, de elvárta volna hogy korábban kimenjek valami pitiáner konyhai dolgot elvégezni, amit az anyja neki is meg tudott volna mutatni, de ehelyett én voltam lehurrogva hogy miért nem tudok ennyit megtenni, meg az én dolgom lenne mert én vagyok a lány...


de akárhányszor kimegyek, állandóan valami konyhai dolgot akar velem csináltatni, meg hogy minél jobban ismerkedjek össze a szüleivel, de nem veszi észre hogy zárkózottabb vagyok meg egyáltalán nem érzem magam náluk otthon, hogy ilyeneket kelljen csinálnom, plusz a múltkor is családi ebéd közben kérdeztek valamit tőlem, én meg válaszoltam, de kb semmit nem is reagáltak rá, vagy legtöbbször kb annyit hogy aha,aha,jó, aha, ez tök jó, és ennyi


mondtam már neki hogy nekem ez így nem megy, de nem foglalkozik vele.. nem tudok mit csináljak, de olyan mintha a szülei nem is szeretnének, pedig nem is tettem semmit, korábban se!


én 17l

ő 18f


2014. jún. 23. 19:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! amúgy szoktam segíteni, és nem hallják folyton a nemet, csak ők szerintem túlságosan azt keresik minden pillanatban hogy mit lehet csinálni. pl az anyuka nem is tud egyhelyben ülni még ebéd közben sem, meg állandóan sütit kell csinálni... de nálunk itthon sincs mindig, és ha kaja van akkor mindent odaviszünk és nem mászkál senki fölöslegesen,de pl a poharakat is mindenki magának viszi oda, meg ilyen apróságok.
2014. jún. 24. 01:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ennyi idősen, ilyen rövidke kapcsolat után, te vendég vagy a barátodéknál, neked ott nem kell segíteni semmit sem, egy szalmaszálat sem kéne keresztbe tenned. Nem az anyódod, a barátod sem a vőlegényed, nem tudom mi jogon kéne neked egyáltalán a konyhába betenni a lábadat. Max illemből megkérdezheted, hogy elmosogass-e ebéd vagy vacsi után, de ha normális az anyukája akkor egyből visszautasítja.


De szerintem nagyon-nagyon godnolkozz el, hogy vajon tényleg ezzel a sráccal szeretnél a komolyabban foglalkozni. Ez a megnyilvánulása: "én dolgom lenne mert én vagyok a lány" felettébb aggazsztó, ez nem fog változni, a drágának anyuci kinyalta a seggét, és korlátoltan gondolkodik. Én nem szeretnék magamnak ilyen fiút.

2014. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!