Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik üzenetet válasszam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik üzenetet válasszam a rózsacsokorba? Bővebben lent

Figyelt kérdés

2 hónapja jóba vagyok már egy lánnyal, igaz mondta, hogy nem szeretne semmit, de hát kitudja...

Most lesz a szülnapja, vettem neki egy rózsacsokrot, mit kéne hogy beleírjak ? Imádlak, vagy hogy szeretlek ? Én komolyan gondolnám a dolgokat vele.



2014. jún. 23. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire konkrét
2014. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak hogy imádlak ?
2014. jún. 23. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
"boldog szülinapot"
2014. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zotanbro ***** válasza:
egyiket se..ne add ki az erzeseod
2014. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha most nem mondom neki, akkor nem lesz belőle baj a jövőben ? Úgy értem, lehet hogy nem úgy esik le neki a dolog hiszen megmondta, hogy nem akar most kapcsolatot.
2014. jún. 23. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
ha komolyan gondolod vele akkor "szeretlek", azt biztos nem erti felre.
2014. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy rossz így, hogy még csak valami érzésem sincs azzal kapcsolatban amit érezhet irántam... szeret, de mint barát. Na, de most ez csak változhat még. Remélem.
2014. jún. 23. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
ha azt mondta hogy nem akar kapcsolatot,értsd meg.többre fogja értékelni a barátságodat mint hogy lerohanod azzal hogy te imádod vagy szereted és együtt akarsz vele lenni kapcsolatban..meg hát szülinapra nem nagyon szoktak rózsacsokrot venni,így tökmindegy mit írnál bele,félreértené szerintem,de te tudod..
2014. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!