Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy f***kalapnak fogtok tartani, és van benne valami, de lenne egy fontos kérdésem. Van két lány az iskolámban, mindkettő nagyon aranyos és szép is (tehát tetszenek). Az egyik nagyon szép, kedves, és még szűz, szóval ártatlan csajszi. A másik lány is nagyon szép, habár az első szebb (tudom, ennek nem kéne túl sokat számítania, de én ilyen vagyok), de nagyon kedves ő is, tudtommal nem szűz és elég nyilvánvalóan nyomul rám. Az első ugye csak jól érzi magát velem, de nem tudom hogy akar-e valamit, a másodikról meg tudom hogy akar. Segítsetek, légyszi! Ja és 17/f, a lányok 15 és 16 évesek.
2014. máj. 27. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az 1 iket
2014. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első, de bánj vele rendesen!!
2014. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsőt*
2014. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
örök szabálynak tartom, hogy ha nem tudsz választani, akkor egyik se. ha érdekelne legalább az egyik is, akkor tudnád.
2014. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Melyiket válaszd?

A biztosat!


Kedves 1-2-3-4. Mi lesz ha a szűz lány végül nem akar tőle semmit, a másik lány meg már lemond róla, mert nem őt választotta. Akkor ott marad a kérdező pina nélkül.


Az meg elég szomorú, hogy olyannak nevelt a társadalom/családod/média stb., hogy szégyellni valónak tartod, hogy a kinézet is számít neked és azt is annak tartod, hogy több lány közül választanál.

2014. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Azért szerintem egy válaszoló szemében normálisabbnak tűnök így, mintha csak a pinájukért tartanám őket. Amúgy teljesen igazad van, én is attól félek. A többi választ is köszi:)
2014. máj. 27. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
en a biztosra mennek, ha meg nem jon ossze ott a masik
2014. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól még hogy tetszel valakinek nem kötelező járni vele ha nem szeretnéd igazán. Ha meg úgy érzed mind2 igazán tetszik én úgy vagyok vele hogy nincs olyan hogy egyszerre ugyanannyira tetszik mindkettő még ha úgy is érzed.

Tedd fel magadnak a kérdést, hogyha mind2 lányt ugyanúgy megkaphatnád, melyiket választanád, kivel lehetne jobb/boldogabb kapcsolatod.

2014. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
" ha egyszerre két embert szeretsz válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna , nem szerettél volna bele a msáodikba"
2014. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kedves lány válaszolók talán nem értik, -hiszen bármelyikőtök ha akarna, még ma kaphatna szexet ingyen-, de egy férfi (különösen ha minél függetlenebb és fiatalabb) minden lehetőséget ösztönösen szeretne megragadni a szexre.
2014. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!