Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom a barátomtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a barátomtól, hogy tovább?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le, pedig két és fél éve járunk.

A következő okok voltak: nem meri emgkérdezni a szüleit, hogy eyütt aludhatunk-e, MINDEN nap minden percben volt otthon valaki, és nem lehetett kulsra zárni az ajtót. Amikor volt alkalom, azért nem akartam, mrrt kb. félévente egyszer adódik ilyen alkalom, és nem úgy akartam elveszteni, hogy azon aggódjak, hogy az Anyukája mikor jön haza...máshogy Ő már kielégült számtalanszor, én viszont sose. Tudja hogy a jó, mégse úgy csinálja, fáj, ha csinálja, hiába állítom le, nem érzek kb. semmit.

Múltkor közölte, hogy TÉNYLEG megerőszakolna, úgy, hogy én nem akarom a szexet.

Most 2 hétig nem alálkoztunk, és egyből már a szexuális részeit várja a dolgoknak, nekem meg így már kedvem sincs vele találkozni.

MInden a testiségről szól.

Ma érettségiztem. Ma is haza értem, megkérdezte, hogy sikerül, maj egyből jöttek a szexuális tartalmú kijelentések. AMint átmegyek hozzá, egyből ezekre nyit. TUDJA, hogy nekem szükségem vana fiygelemre, egyszerűen már undorodom ezektől a dolgoktól, pedig ezen kívül minden rendben....bennem van a hiba?


2014. jún. 23. 20:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
1 perc néma csendet kérek a srácért.
2014. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mind ketten idegesítőek vagytok. Csak a srác érdemel egy kib*szott nagy tapsot hogy 2,5 évet várt rád... (amellett hogy a szüleivel nem mer beszélni. Enyhe töketlenség...)
2014. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van ebből a szempontból, hogy aki enynit vár egy csajra az szereti, meg hogy más kidobott volna, ebben teljesen egyetértek.

ÉN is magamat látom hibásnak mert NEM érzek vágyat, és nem tudok mit tenni, pedig próbálkozom, de amikor oda kerül a sor, egyszerűen nem érzeksemmit, vagy ha érzek vágyat, akkor elveszi tőlem. MÚltkor elkezdtünk csinálni ezt-azt, majd hirtelen berakott valami filmet, leállított mindent(pedig élvezte), és elkezdett másról beszélni. VAgy csinálta nekem, és mondta, hogy elfáradt, abba hagyja.

Ezen kívül az anyjval egy ágyba alszik, és az anyja mindig kijelenti nekün, hogy véletlen se csináljunk semmit. Ráadásul a barátom mndent tovább ad az anyjának(ha késik a menstruációm egyből elmondja neki...)

2014. jún. 23. 20:44
 14/25 anonim ***** válasza:
80%

Oké, hagyjuk a tapsot... Szóval a srác egy anyuci pici fiacskája? Akkor sz*rt sem számít az hogy 2,5 évet várt rád... Az azért többet hogy te eddig bírtad vele... Heh... Vigyázz mert tönkre fogod tenni magad vele...

#12

2014. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy ágyba? Jesus...

Sztem mindkettőtökkel gondok vannak.

2014. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szakíts már a szerencsétlennel basszus. Ha nem kívánod, nem akarod a szexe,t nem fog működni a kapcsolat lehet az amúgy akármilyen jó.
2014. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 bölény25 ***** válasza:
Nem a te hibád,érthető hogy nem úgy akarod elvesziteni hogy aggodnod kelljen hogy épp mikor állit be anyuci,a pasi egy töketlen,főleg ha még ki se elégit,és tényleg vigyázz,aki ilyet kijelent hogy megerőszakolna az nem komplett...keress egy normálisabb fiut sztem.
2014. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
jah... érthető baromira -.- és 2,5 év alatt nem jutott eszükbe kivenni egy szobát egy éjszakára?
2014. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Dicsák! Már megint morcosak itt az emberek :)
2014. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, benned! Egy egészséges pasi kívánja a szexet és egy egészséges nő is! Ha tudtad, hogy nem akarsz vele szexet, mert ennyire parás vagy, akkor miért kezdtél bele kapcsolatba vagy miért nem hagytad már ott? Én a helyedben összetenném a két kezem, hogy melletted még nem kefélt meg több nőt, amiért így bánsz vele! Egy egészséges kapcsolatban igenis szükség van szexre! A mi ajtónk sem zárható, itthon is vannak elég gyakran, csináljuk is úgy, csendben vagyunk... Mindent meglehet oldani, csak akarni kell! Az, meg hogy a szülők nem tudják az alapvető illemeket, hogy kopogni kell egy ajtó kinyitása előtt, az egyéni szoc. problem, ha nincsenek ezzel tisztába, akkor le kell ülni velük és elmondani ezt az infót! Nálunk is volt már úgy, hogy kopogtak, mi meg egymáson lógtunk, én meg: Most nem jó! :D Hát rögtön levágták természetesen, hogy mi van, de természetesnek veszik, mivel már mi is a húszas éveink elején járunk :D Attól, hogy szexeltek, még adhat neked törődést és figyelmet, mi is így csináljuk és ált. eg normális párkapcsolatban ez így van rendjén! Fogadd el, hogy a szex az egy normális dolog, a párkapcsolat velejárója, ha Te nem akarsz szexelni, akkor bontsd a sátorfádat és menj egy olyan palihoz, aki nem szereti a szexet! Ha meg nem akarja megkérdezni, akkor kicsit erélyesebben lépj fel, hogy basszus pasi, legyen már töke! Ha meg anyuci kicsi fia, aki betojik egy ilyentől és fogja anyuci szoknyácskáját, Isten óvjon az olyan pasitól!
2014. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!