Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom a barátomtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a barátomtól, hogy tovább?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le, pedig két és fél éve járunk.

A következő okok voltak: nem meri emgkérdezni a szüleit, hogy eyütt aludhatunk-e, MINDEN nap minden percben volt otthon valaki, és nem lehetett kulsra zárni az ajtót. Amikor volt alkalom, azért nem akartam, mrrt kb. félévente egyszer adódik ilyen alkalom, és nem úgy akartam elveszteni, hogy azon aggódjak, hogy az Anyukája mikor jön haza...máshogy Ő már kielégült számtalanszor, én viszont sose. Tudja hogy a jó, mégse úgy csinálja, fáj, ha csinálja, hiába állítom le, nem érzek kb. semmit.

Múltkor közölte, hogy TÉNYLEG megerőszakolna, úgy, hogy én nem akarom a szexet.

Most 2 hétig nem alálkoztunk, és egyből már a szexuális részeit várja a dolgoknak, nekem meg így már kedvem sincs vele találkozni.

MInden a testiségről szól.

Ma érettségiztem. Ma is haza értem, megkérdezte, hogy sikerül, maj egyből jöttek a szexuális tartalmú kijelentések. AMint átmegyek hozzá, egyből ezekre nyit. TUDJA, hogy nekem szükségem vana fiygelemre, egyszerűen már undorodom ezektől a dolgoktól, pedig ezen kívül minden rendben....bennem van a hiba?


2014. jún. 23. 20:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jó, visszavontam az előző hozzászólásom néhány részét... szóval, a pasiban is jókora hiba van! MENEKÜLJ! Anyuci pici fia, egy hangyaszemnyi töke sincs! Jézus, eddig egy ágyban aludni.... Keress egy FÉRFIT, aki megtanítja Neked a dolgokat és végre mer szexelni!
2014. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! És hogy őszinte véleményeket írtatok.

Én össze is teszem érte a kezem. AMikor összejöttünk, volt szexuális vágyam iránta, elég nagy. De amikor fel vagyok izgulva, és közli, hogy büdös, meg, hogy nem fürdik amíg nem megyek át hozzá, meg közli velem, hogy nézzem már, hogy a zsírtól feláll a haja, akkor elmegy a kedvem. Múltkor ott mutogatta a hónaljszőrét, hogy nézzem, mekkora.

A kapcsolat elején még ezeket nem csinálta, viszont akkor is voltak iylen prblémák, amik kiölték a vágyat. HOgyan tudnám emghozni?

Azért nem bontottam a sátorfámat, mert valahogy hiszek abban, hogy mivel kezdetben nem ilyen volt, hátha visszatér! Jelzem neki, hogy nekem hogy jó, mégse figyel rá.

A vágyamat hogyan tudnám meghozni? Vagy akkor feküdjek le vele így?

A menekülést azért fontolgattam, mert igen, tényleg egy ágyban alszanak, ráadásul meg tudnák oldani, hogy ne így legyen. Össze van tolva két ágy és úgy alszik az anyukájával, és van, hogy lehúzzák egymásról a takarót, stb.

Amikor egy évesek voltunk, egy buli után átmentem hozzájuk aludni, a barátomnak fent kellett az emeletenaludna, nekem meg lent a fölszinten mert az anyja ezt kijelentette, és Ő bele ment.

2014. jún. 23. 23:18
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát jó, ha te örök második akarsz lenni anyuci mögött, ha te csak ennyire tartod magad akkor maradj vele. De az akinek az elején megismerted már nem fog visszatérni mert az is csak egy illúzió volt!


Az meg az ő korában már-már beteg dolog hogy az anyjával EGY ÁGYBAN alszanak... Tuti az a tipikus diktátor anyával állsz szemben aki azért viselkedik úgy veled ahogy mert el akarod venni tőle a pici fiát (aki lélekben gyerek és egyébként is csak pótmamát keres) Én mondom valami nem stimmel abban a családban.

(És férfiként tartom a véleményem amit már leírtam és le lettem pontozva miatta: ha azt mondta képes lenne megerőszakolni akkor tényleg hagyd ott!)


És még valami: a szex valóban egy egészséges párkapcsolat természetes része. 2,5 évig váratni a másikat túlzás. Ugyanakkor ha nem vonzódsz a másikhoz és ő semmit se tesz hogy ez változzon (sőt még le is lomboz a hónaljszőr-problémával stb.) akkor ne legyél vele!

2014. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Neked már a múltkor is elmondtuk, hogy dobd azt az elmebeteg állatot. Ha eddig nem tetted meg, akkor a te hibád. Magadra vess.
2014. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Valószínüleg ti nem emlékeztek, de a kérdezőnek már volt itt egy kérdése, ugyan ezzel a témával és a srác "poénkodott", hogy megerőszakolná. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én baromira nem csodálom, hogy undorodik tőle.

De gondolom az is elkerülte a figyelmeteket, hogy a kérdező azt írta, hogy amint neki is jó lenne, a srác abbahagyja, vagy direkt úgy csinálja, hogy neki ne legyen jó.

Vagy ez ilyen lényegtelen infó?

2014. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!