Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez cuki/aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez cuki/aranyos vagy gáz?

Figyelt kérdés

Általánosságban egy belevaló, nem sok mindentől félő életszerető lány vagyok. Szeretem az állatokat, nem vagyok híve a gyilkolásnak. Nem vagyok vegetáriánus de az értelmetlen öldöklést nem szeretem. Ha pók van a szobában kiviszem az udvarra, nem lecsapom, egeret szintén elkapom inkább, mint hogy megmérgezzem vagy agyonüssem. Nem félek a békáktól nem sikongatok ha bejön egy bogár a szobába és elsőként kelek a védelmére ha valaki visítozik "öld meg, öld meg". Egyetlen dolog van amitől szó szerint sírva fakadok, a darazsak. Érdekes módon a kis szőrös méhecskékkel semmi bajom, csak azokkal az undorító rosszindulatú állatokkal amik beleszállnak a teámba a strandon. Nagyon félek tőlük pedig még sohasem csíptek meg. Nagyon lenéznétek a barátnőtök emiatt? Ha mondjuk hirtelen felborítana egy asztalt mert rászáll egy darázs vagy ilyesmi?

20/L


2014. jún. 23. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem... :D Bár nekem nincs semmi bajom semmilyen állattal, de azt én se szeretem, ha a közelembe jön egy darázs, mert félek a csípésétől. 20F
2014. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem baze de ennyi dumát egy darázsról beszarás vagy kislány:DD
2014. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én nagy vagyok! Csak a darazsak miatt megyek át csecsemőbe.
2014. jún. 23. 21:18
 4/16 anonim ***** válasza:
A darázs sem csíp meg csak úgy ok nélkül. Ha rádszáll várd meg míg elszáll. Csak úgy brahiból nem böki beléd a fullánkját. Habár egyszer elkezdett harapgálni azzal a szájszervével vagymi, fura érzés volt, de el lehet őt küldeni anélkül, hogy begurulna és támadna.
2014. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Magyarázhatod ezt olyannak aki retteg tőlük... :/ Ha csak elszáll a fejem mellett már remegek 10 percig
2014. jún. 23. 21:29
 6/16 anonim ***** válasza:
:D
2014. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha elkezdene rágcsálni szerintem meghalnék. :D
2014. jún. 23. 21:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem azért nem jönnék veled össze mert így cselekszel vagy gondolkodsz,hanem azért mert így írsz/beszélsz róla.Hogy véleményed szerint ez kiemelten hangsúlyos egy szerelmi kapcsolatnál hogy megoszd magadról.


20 évesen párkapcsolatok témába megkérdezed mennyire imponáló egy fiúnak h te nem félsz a méhétől? pont le.zarom.


Ez szerelmi/kapcsolati/közös harmóniai szempontból körülbelül a 189873. helyen szerepel minden fiú értékrendjében.

És az a gáz h nálad meg első és legfontosabb h megoszd magadról.

2014. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2014. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nos én alapból nem csípem ezeket a bogarakat és rovarokat...mindegyiktől kivagyok...jó oké nem őrjöngök tőlük, ha meglátok közülük néha a szobámban egy-egy példányt, de nem is szaladok velük megmentő szándékkal a szabadba...általában lefújom őket és kész. De a darázs az más tészta! Az egy dög...engem már többször megcsípett és mindig baromi hangosan ordítottam...egyszer a pasim vitt ki a vasútállomásra, egy intercity vonathoz, amire nagyon sokan vártak...bemondták, hogy melyik vágányra érkezik a vonat, elindult a nép, és a nagy indulóban, ahogy lóbáltam a kezem, pont az oldalam és a felkarom közé szoríthattam egyet, ami rendesen meg is csípett, ráadásul ott a karomnak a kis puha részén. Annyira fájt, hogy jaaaaj nagyon...és hát sikerült akkorát ordítanom, hogy szerintem mindenki azt hihette, hogy elgázolt a vonat vagy nem tudom...:D A pasim nem tartotta égőnek, próbált vigasztalni, mert még a könnyem s kicsordult...:) Meg egyszer ráléptem egyre a strandon...az is baromira fájt, és annak is hangot adtam, bár ott nem voltam olyan feltűnő, a sok kiabáló kisgyerek miatt...:) Az asztalborogatásról meg annyit, hogy tavaly Sartiban nyaraltam és az egyik vendéglőben a kert helységben ültünk le vacsizni, én gyros tálat rendeltem, és ahogy kihozták a kaját, rögtön ott termett 3 darázs...beleszálltak a tányéromba, és rendesen elkezdték zabálni a húst...azt hittem idegrohamot kapok...mondták a többiek, hogy le legyezgessek, mert csak megcsípnek...eleinte visszafogtam magam, de kissé feszélyezett, hogy 3 darázzsal egyek egy tányérból, aztán csak hessegetni kezdem őket, megcsípni ugyan nem csíptek meg, de ott dongtak körbe-körbe...egy idő után úgy felpaprikáztam magam, hogy szóltam a pincérnek, hogy szeretném ha elcsomagolnák a kaját és kint a parton megvártam a többieket...uuuuuuutálom őket! :D Ha ismer a pasid és szeret, akkor nem néz le emiatt, mindenkinek vannak hülye dolgai, meg mások által baromságnak tartott félelmei, mégis elfogadjuk egymást...:)
2014. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!