Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez cuki/aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez cuki/aranyos vagy gáz?

Figyelt kérdés

Általánosságban egy belevaló, nem sok mindentől félő életszerető lány vagyok. Szeretem az állatokat, nem vagyok híve a gyilkolásnak. Nem vagyok vegetáriánus de az értelmetlen öldöklést nem szeretem. Ha pók van a szobában kiviszem az udvarra, nem lecsapom, egeret szintén elkapom inkább, mint hogy megmérgezzem vagy agyonüssem. Nem félek a békáktól nem sikongatok ha bejön egy bogár a szobába és elsőként kelek a védelmére ha valaki visítozik "öld meg, öld meg". Egyetlen dolog van amitől szó szerint sírva fakadok, a darazsak. Érdekes módon a kis szőrös méhecskékkel semmi bajom, csak azokkal az undorító rosszindulatú állatokkal amik beleszállnak a teámba a strandon. Nagyon félek tőlük pedig még sohasem csíptek meg. Nagyon lenéznétek a barátnőtök emiatt? Ha mondjuk hirtelen felborítana egy asztalt mert rászáll egy darázs vagy ilyesmi?

20/L


2014. jún. 23. 21:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én adnék neki egy homlokpuszit :)
2014. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A félreértések elkerülése végett! A méheskének van fullánkja, amit ha beléd döf, utána abba ő bele is pusztul. A darázs nem a fullánkját döfi beléd, hanem megharap...és ha nem ütöd le tovább száll...egymás után többször is megtud harapni...ezt nem a kérdezőnek írtam, hanem azoknak, akik esetleg itt meglennének tévedve...:)

Egyébként meg hajrá Kamerun!!!! (Nagyon jó a szorzója) :D:D

2014. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Annak aki azt hiszi ez a legnagyobb problémám és emiatt már elvetné a velem való kapcsolatot: elég érdekes jellemre vall ha ennyiből személyleírást tudsz adni rólam :D
2014. jún. 23. 21:42
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos szerintem 24F


A 12. válaszolónak pedig köszönöm a felvilágosítást, eddig tévedésben éltem a darazsakkal kapcsolatban.

2014. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én írtam hogy beléddöfi a fullánkját a darázs. Engem még nem csípett meg, de úgy tudtam ő is a fullánkját használja, csak neki nem vagy csak ritkán marad a bőrben a fullánkja, míg a méhecskének szinte mindig.
2014. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jah, őőő Wikipedián találtam is róla infot:

"A darazsak nem „csípnek”, hanem szúrásukkal, fullánkjukon keresztül juttatják a méreganyagot áldozatukba, így az emberbe is."


[link]

2014. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!