Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőjével nem csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőjével nem csinál programot, de az egyik barátjával igen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom 4 fal közt ülős, néha kimozdul pl. focizni. Régebben járt ki egy kocsmaszerűségbe beszélgetni a barátaival, de mára már ezt sem, mert a barátja kiment külföldre, e hamarosan hazajön. Egy másik barátjával ma elment kocsikázni, mert a haverja meghívta INGYEN kajára. A haverja keményen zöldezik, ha bajban van, nem foglalkozik vele, nem megy sehova, kb. fél évente egyszer találkoznak, de azt is csak azért, mert a haverjának nincs kedve egyedül elkocsikázgatni zöldért... A barátom az unokatesójáéknál ott is szokott aludni. Na ugye ez eddig szép is jó, mi a baj? Az a bajom, hogy én mindig visszautasításra találtam, ha elakartam hívni valahova... vittem pizzázni, drága cipőnek a felét kifizettem, megyek július elsején dolgozni tanulás mellett, sokszor elvittem kajálni, amikor nem volt pénze, adtam neki, mert nem volt kajára valóra... és azért, mert a heti pénzét elpizzázta és a hét második felére nem maradt pénze. Ugyanis mi főiskolára járunk és kapunk heti zsebpénzt. Persze én közben néha-néha dolgoztam. Ha elhívtam bárba, vagy a barátaimmal, lehurrogott, hogy már megint mit találok ki. Amikor megyek hozzá, egész nap CODozik, utána meg megy focizni, én leülök és beszélgetek a portással. Majd visszamegyünk hozzájuk,takarítok, segítek főzni-sütni. Nem kell mondanom, halálra unom magam.... amíg ő játszik, én döglök az ágyban, néha odajön, megölelget, de nem bírja abbahagyni. Olyan, mintha unatkozna velem, mert amikor megkérdeztem, hogy nem-e megyünk ide-oda, akkor megkérdezte, hogy ketten hova? Minek? Bezzeg a haverjával elmegy... egyszer sikerült elrángatnom, akkor is balhé volt. Amikor a külföldi haverja hazajön, akkor is csak azért megy ki, mert az fizet neki mindig valamit vagy ha háznál vannak, ingyen pia. Azt mondja, hogy én mekkora bunkó ember vagyok, hogy már felemlegetem neki a pénzt, zsugori és öntelt vagyok. (Jelzem van pénze a családnak, lenne pénze engem elvinni például pizzázni vagy meghívni sütizni, de mindig magára költi). Azt mondta, hogy önző vagyok, mert elvárnék cserébe olyat, hogy mi elmenjünk szórakozni vagy moziba és hogy neki nincs pénze... mondom lenne.... Én csináltam meg neki a kidolgozós tételek felét, én dolgoztam ki neki egy másik tantárgyból 23!!!! tételt, én szerzem meg ált. az anyagokat.... és engem hibáztat... Alig ment át most is a vizsgákon, mert mindenből az utolsó vizsgára jelentkezett, mert neki sürgősen 2 hétig CODozhatnékja volt... Mit lehet tenni egy ilyen emberrel?

2014. jún. 24. 00:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Utolsó, Te pedig egy vicces genyó vagy :D :D
2014. jún. 24. 01:25
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

@Kérdező


Te pedig egy olyan leányzó, aki még arra sem képes, hogy szembe nézzen a problémákkal, hanem a fórumon lóg, és ismeretlen emberektől vár a saját életére megoldásokat. Ráadásul még mocskos is a szád ;-)


Egyéként tényleg komolyan gondoltam, hogy végigolvasom a kérdésed, de ezek után, megtarthatod magadnak a gondjaid, fotómodell kislány ;-)

2014. jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy egy bébit akarsz, vagy barátot, neki is fel kellene fognia, hogy nem a pótanyja vagy, hogy osztod neki a pénzt, meg mosol, főzöl rá, de ez egy röhely. Szerintem ő még nagyon éretlen, te meg hirtelen felnöhettél a feladathoz (vagy már megszoktad otthon a munkát - még azt is sejtem, hogy van kistesod is, ha ilyen felelőségteljes vagy, de ez csak torpedó) Neked élvezni kellene még az életet, és egy kapcsolatnak nem arról szólni, hogy a másiknak a gondjait a nyakadba veszed (tétel kidolgozás? vááát???) én igy harminc évesen, házas fejjel sem akarnék ilyen kapcsolatot, nemhogy húsz évesen!
2014. jún. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

12: Írtam Neked üzenetet is éjszaka, hogy ne vedd komolyan az utolsó írásomat, a "vicces genyót" nem sértésnek szántam egyáltalán! És igen, most már hagy akadjak ki rád a leveled és az írásod után: Eléggé normálatlannak tűnsz, te minek lógsz akkor itt fent? Ha valaki azt gondolja, hogy ne ismeretlenektől kérdezzek ilyet vagy lusta elolvasni, annak nem kötelező ideírnia, nem kell megmondani a tutit, mert nem éppen erre vagyok kíváncsi... És nem vagyok fotómodell, csak egy hobbi ;)

13: Nincs testvérem, egyke vagyok. Én is látom, hogy anyáskodok fölötte, de ezt ahogy látom, el is várja...

2014. jún. 24. 11:00
 15/18 anonim ***** válasza:

Anyuka pici fia. Az apucinak otthon nem sok szerepe lehet és eszerint viselkedik. Oldd meg magad a bajaid. Őt ne nagyon zargasd:) Ez jön le ebből.

Ha nálatok is ez ment gyerekkorodban, akkor jól ki fogtok jönni, mert csinálhatsz mindent ahogy akarsz:) Ő meg csinálja a saját dolgait.

2014. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Náluk az apuka keményen önző és neki első helyen Ő áll, második a család... Először magának vesz sok drága cuccot, a fiát pedig lehurrogja, ha ő egy márkásabb valamit szeretne! A barátom ezt látta és ezáltal lett ilyen! De neki saját tapasztalatból tudnia kellene, hogy a másiknak ez rossz... erre fel ugyanezt csinálja, önző!
2014. jún. 24. 17:46
 17/18 anonim ***** válasza:
A fő kérdés az, hogy minek vagy egy ilyen paraszttal mint a barátod? Félre ne érts és nem megbántani akarlak, de attól, hogy ő az első barátod, még nem kellene ezt tenned. Előtted az egész élet és ennél 1000x jobbat is találsz. Amiket pedig leírtál, hogy mi mindent teszel te meg érte, ő meg semmit és még be is szólogat, az szánalmas. Komplett lúzert csinálsz magadból. Ez a pasi már rég nem tisztel téged és soha nem is fog már, mert mindezek után még vele maradsz. A te életed, te döntesz, én már rég kidobtam volna, akkor biztosan nagyot nézne, ha otthagynád a fenébe. Akkor lehet kicsit észhez térne, aztán persze visszamenne játszadozni, de az már nem a te gondod lenne. 25/l
2014. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az tök jó, hogy te is úgy látod, hogy anyáskodsz, de azt tudod, ugye, hogy ez így nem lesz működőképes? ezek a szerepek igencsak félrecsusztak, nem egészséges szinten, de nyilván érzed ennek a negatív lecsapódását, különben nem ötlött volna fel benned a kérdés. nem akarsz inkább kilépni, és a saját boldogságod útján járni (és nem a fiúdén)? próbálj olyan embert keresni magad mellé, aki partnerként bánik veled.
2014. jún. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!