Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó senkinek?

Figyelt kérdés
Külsőre teljesen átlagos vagyok. Kedves vagyok, viszont nem egy bőbeszédű. Megértő vagyok mindenkivel, de úgy látszik ez még sem elég. De nem tudom miért az eddig fiújaim mindig otthagytak egy pár hónap után.
2014. jún. 24. 11:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21 évesen ne akarj már meghalni azért mert volt három rossz kapcsolatod eddig.. komolyan.. belegondoltál mit dobnál el magadtól ha meghalnál ?!
2014. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Mr. Truth ***** válasza:

mondom én hogy én kellek neked :D nagy partiarc vagyok ám... mindig mosolygok sőt multkor mikor temetésen voltunk és szotl a zene akkor felkértem táncolni az özvegyet is...

szóval fel tudlak viditani ha magad alatt vagy :D

2014. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok 25 évesen.
2014. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sokaknak meg kapcsolata sem volt ebben a korban, szoval nem kell idegeskedj.
2014. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mr. Truth, ha ennyire nagy partyarc vagy, akkor miért itt kapálózol ? :D
2014. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát jó de nekem tényleg olyan mint ha nem lett volna senkim mert még senkivel se szexeltem míg mások már tini korban elkezdik az ilyet.
2014. jún. 24. 11:52
 17/18 anonim ***** válasza:
hidd el hogy nem vesztettél még semmit se.
2014. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én kandúrként 22 évesen vesztettem el a szüzességemet úgy, hogy az volt az első komoly kapcsolatom...


A probléma pedig a depresszióval van. Nem kéne ilyen butaság miatt meghalnod, inkább arra kéne rágyúrni, hogy élvezd úgy is az életet, hogy egyedül vagy (ami =/= magány). A másik pedig, hogy valószínű, hogy túl megértő vagy...


Nekem is van egy ilyen lány ismerősöm, aki nagyon anyáskodó, nagyon rendes, borzasztóan kedves és ezért még én is úgy érezném, ha járnánk, hogy bármit megtehetek vele. Kicsit olyan, mintha társfüggő lenne és nem lenne saját akarata. Ez pedig nagyon unalmassá tud válni rövid idő alatt... Ráadásul ő is depressziós, ami részben ennek is köszönhető szerintem, hogy magába fojtotta a saját vágyait...


Menj el szakemberhez, ha máshogy nem tudsz változtatni, hidd el, megéri.

2014. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!