Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnánk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnánk együtt a párommal ha semmi pénzünk?

Figyelt kérdés
Itthon ülni olyan rossz már... de szó szerint semmi pénz. Vidéken élünk szóval nagyon semmi extra nincs a környéken.. ne mondjátok a szexet azt nem lehet egyfolytában. :D köszi az ötleteket.
2014. jún. 24. 17:25
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Azt még megjegyezném hogy ha vaaan is egy kis pénzünk a párom.. mondjuk úgyy elszórja.. :'(
2014. jún. 24. 17:46
 12/27 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok amúgy?

Mit jelent, hogy elszórja?

Ketten éltek?

Városba vissza nem tudtok költözni? Vagy ott melót vállalni? Milyen messze van a legközelebbi úgymond nagyobb város?

2014. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Amúgy a neten is el lehet tölteni sok időt együtt, játszani, filmezni, videókat nézni stb. Aztán a sport is ott van, egymás kényeztetése nem csak szexuális módon, kirándulás, mittudomén...
2014. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Tényleg hány évesek vagytok? Mert napi két szex, ha van rá lehetőségem, nekem sem elég ...


39/F

2014. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A pénztelenség nálunk nem bug, hanem feature. Nekem se volt soha oszt mégis:) Nem is értem ezzel mi a baj.


Egyszer azt hallottam, hogy a boldogságot nehéz megvenni, de biciklije bárkinek lehet és az szinte ugyanaz. Menjetek bringázni vagy túrázni, ahhoz nem kell pénz és még el is fáradtok.

2014. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Sokat jár szórakozni, iszik. Huszonévesek vagyunk. Egy órára van a város kb. Az a baj hogy nagy kocka. Egész nap mást se csinál csak gépezik..olyan rossz.én meg unatkozok egész naap. Ő aa pénzre fogja.
2014. jún. 24. 22:15
 17/27 anonim ***** válasza:

#15-nek igaza van, egy túrázásnál nincs jobb ... közben egy szex a patakparton, az erdőben, a tisztáson, a sziklán, a szalmabálában, egy magaslesen. Pl. célként kitűzni, hogy keféljétek végig a környéket.


Egyébként eljár szórakozni, iszik és amikor melletted van, akkor meg gépezik, ahelyett, hogy veled foglalkozna? :-P ... Szerintem ebben így benne is van minden ... Lebeg előttem egy jövőkép, 10 év múlva: pocak vakargatva ül a TV előtt, sörrel a kezében böfögve, miközben te otthonkában főzöd a vacsit, lábad alatt két visítozó gyerekkel és már előre sírdogálsz magadban, hogy vajon ebben a hónapban ez lesz -e az a nap, amikor este rád fordul egy 6 perces szexért :-P

2014. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Jaj ne is mondd :'( csak hát ugye nekem nincs senki másom csak ő, barátaimss se és talán még mindig jobb mint egyedül.. meg szeretem is.. olyan nehéz ez.. plusz, engem úgysem szeretne senki más. Nem tudom mit tegyek.
2014. jún. 25. 10:06
 19/27 anonim ***** válasza:

Jó sok hülyeséget össze tudsz hordani :-P

Barátaid akkor lesznek, ha barátkozol, nem maguktól jönnek. Miért ne szeretne más? Ő is megszeretett valamikor, valamiért ... minden esélye megvan, hogy ez mással is megtörténjen.

És van amikor jobb egyedül ... hidd el ...


Egyébként ha szereted nem lebeszélni akarlak, rázd fel valamivel, tegyél a kapcsolat érdekébe ... Bár láttam pár hasonló szituációt már és nem nagyon hiszek benne, hogy sokat lehet elérni ilyen helyzetben (persze csak annyiból tudok következtetést levonni, amennyit megosztottál).

2014. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Soha nem szerettem még senki mást.. a baj csak az hogy nem érek rá, döntenem keell hogy elmegyek haza az iskolábaa vagy maradok. Ez az utolsó lehhetőségem rá. És neem tudom..
2014. jún. 25. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!