Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnánk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnánk együtt a párommal ha semmi pénzünk?

Figyelt kérdés
Itthon ülni olyan rossz már... de szó szerint semmi pénz. Vidéken élünk szóval nagyon semmi extra nincs a környéken.. ne mondjátok a szexet azt nem lehet egyfolytában. :D köszi az ötleteket.
2014. jún. 24. 17:25
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Azért vannak néha duplán a betűk mert a telón néha benyyyomódik. :S
2014. jún. 25. 10:25
 22/27 anonim ***** válasza:
Drágám! Jól értem a sulit hagytad ott? Sipirc vissza az iskolába. Életre szóló kapcsolatok ma már ritkák, főleg ilyen kezdéssel ... Viszont a tudás - és társadalmunkban az érte kapott papír - egy életre szól és alapozhat meg dolgokat.
2014. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Érettségim van csak az azutáni képzést. Nem tudom az a baj úgy szeretem.. :(
2014. jún. 25. 10:59
 24/27 anonim ***** válasza:
Tényleg menj vissza a suliba ha megteheted. Ez a kapcsolat így tényleg nem lesz az igazi... :(
2014. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Manapság érettségivel nem mész messzire ... Mondjuk 1-2 diploma, meg 2 nyelv ... Vagy valami piszkos módon hiányszakma ... Vagy gazdag férj ... De egy érettségivel ki lehet törölni ...
2014. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Tudom.. de nekem ez az egyetlen lehetőségem a családra, ezt tudom biztosan. Ahogy mondtam senki nem szeretett soha. És talán emiatt émn se. Azt hittem nem is tudok szeretni és egyedül halok mmmeg. Nem jobb ez is annál..?
2014. jún. 26. 10:22
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem jobb. Marhára fiatal vagy, tehát az, hogy nem szeretett senki, az nem jelent semmit, mert még van rá bőven időd, hogy valaki más megszeressen. Mi a francnak akarsz huszonévesen már a családalapítással foglalkozni (bár a huszon nem tudom, hogy 21 vagy 29).

Ha tovább állsz a szarból, akkor nem biztos, hogy jobb lesz ... de a lehetősége megvan, hogy az legyen. Emígy a lehetőség sincs meg ...

2014. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!