Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DzsooDzsooo kérdése:

Véletlenek léteznek?

Figyelt kérdés

A párommal, véletlenül találkoztunk egy barátnőm által

De közben kiderült hogy a testvérem focizott vele kisebb korukban

ÉS az is kiderült h egy időben születtünk, csak ő 88 -ban, én meg 96 -ban

Minden úgy tűnik mintha "Isten keze lenne ebbe" , attól függ ki miben hisz, szerintetek , ezek a véletlenek lehetnek olyan okra utalva hogy " ő az igazi" ?



2014. jún. 24. 19:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Kihagytam hogy

17:05 kor .. :)

2014. jún. 24. 19:49
 2/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon érdekes, szerintem van jelentősége!! :)
2014. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy 300 fős településen laktok mindketten?:)


Az ilyen véletleneknek nincs nagy szerepe. Mondjuk ha az érdeklődés közös, az jó jel.

2014. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
juj de romantikus dzsoodzsooo, juj de kis szupcsi sztorika!!
2014. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ezek azért nem olyan nagy véletlenek. Inkább ne meséld el másoknak, mert csak elalszanak, már bocs. Csak téged védelek. De ebből látszik, hogy még kislány vagy, és a párod meg 25 éves. Ez inkább érdekes. Amúgy gondolom ő azért nyomul a kislányokra, mert ők még elhiszik ezt a sok baromságot. :D
2014. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet a korom még ezt mondja, de a viselkedésem már más

Lehet én vagyok a naiv, de teljesen másképp áll hozzám...

Nem ezt kérdeztem, szóval ha neked ez a véleményed, inkább nem is kellet volna ide irnod ! :)

2014. jún. 24. 20:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem a korod mondatja, hanem a kérdésed.
2014. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Legyen akár felnőtt, legyen akár gyerek

mindig vannak kételyek.. minden emberben..

megfordul minden a fejében..

2014. jún. 24. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs is gond. De ilyen dolgokba többet látni, mint ami... Azt mondom, ha kiderülne, hogy kiskorotokban játszottatok együtt, vagy mindketten ugyanazt a tételt húztátok érettségin, akkor ja még érdekes, de hogy egy barátnőd által véletlen találkoztatok, meg hogy egy időben születtetek - mármint az óra... (bár én is 17 óra 5kor születtem. Akkor most én leszek a harmadik nálatok?) - szóval ezekbe kár belelátni többet, mint ami. Persze nektek lehet érdekes, de rajtatok kívül nem hiszem hogy más is érdekesnek tartja. Ilyen a szerelem persze, hogy hülyeségeket picsog az ember. Én is voltam így, nem is egyszer, de kívülről látni mindig gázabb hidd el. :)

Az meg hogy ő-e az igazi, az majd másból fog kiderülni.

2014. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Van benne tény,

de minden embernek ez jólesik, hogy ilyeneket hall, lát az ember...

2014. jún. 24. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!