Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DzsooDzsooo kérdése:

Véletlenek léteznek?

Figyelt kérdés

A párommal, véletlenül találkoztunk egy barátnőm által

De közben kiderült hogy a testvérem focizott vele kisebb korukban

ÉS az is kiderült h egy időben születtünk, csak ő 88 -ban, én meg 96 -ban

Minden úgy tűnik mintha "Isten keze lenne ebbe" , attól függ ki miben hisz, szerintetek , ezek a véletlenek lehetnek olyan okra utalva hogy " ő az igazi" ?



2014. jún. 24. 19:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Véletlenek? Hogyne léteznének:) És szerintem fontosak, sorsfordítóak. Nálam legalábbis egyértelműen az.


Én is véletlenek sorozatának köszönhetem a férjemet:)


Ugyanarra az internetes társkeresőre regisztrált ahol én voltam 6 hónapja.


Mivel nem akartam hogy minden jöttment tudja hol lakom, ezért Budapestet jelöltem meg lakhelynek. Nem gondoltam hogy ebből gond lehet, mert amúgy is sokat voltam ott iskola miatt. Tehát a kapcsolatot is meg lehetett oldani.


Megadtam egy bizonyos korhatárt: én akkor 24 éves voltam mikor megismerkedtünk, a korhatár pedig 23-28 volt. Eszembe sem jutott pl, hogy kellhetek egy fiatalabb pasinak:)


Amikor zsinórban a többedik kapcsolatom nem sikerült arról az oldalról, azt mondtam le van szarva az egész és egyedül fogok megöregedni, viszont lusta voltam letörölni magam. 2 hónappal a feladom az egészet dolog után ismerkedtünk meg.


A férjem ugye a regisztrációja után 2 hétig csak várta a csajok leveleit...mikor rájött, hogy így nem megy, beírt pár paramétert a keresőbe. Budapesti lakhely, nagyobb korhatár mint amit én jelöltem meg... Ő akkor amúgy még nem volt 21 éves:)


Aztán a kereső, hála a kamu lakhelynek amit megadtam, kidobott engem is neki, s mivel megtetszettem, és a profilom is, ezért rám írt....Úgy, hogy ő kiesett abból a korhatárból, amit találomra megadtam...de bátor volt:)


Így elkezdtünk ismerkedni...A többi meg már történelem:) Most már 4 éve vagyunk együtt, 2,5 éve házasok, és várjuk hogy összejöjjön az első baba.


Szóval így, véletlenek sorozata volt, hogy megtaláltam életem szerelmét:)


Őszintén! Mekkora esély volt rá, hogy 2 ember akik nem ismerik egymást, nem is egy városban laknak, pont ugyanarra az oldalra regisztrálnak?

Hogy Pont úgy állítottuk be a dolgokat, hogy a kereső kidobjon engem neki.

Hogy Annak ellenére hogy megadtam valami korhatárt, ő mégis rám írt, mert bátor volt.


Ha ez nem a véletlenek sorozata, akkor nem tudom mi az:)

2014. jún. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ez nagyon érdekes, és aranyos történet :)

sok boldogságot nektek :))

2014. jún. 25. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!