Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
21 vagyok, járok egy sráccal, de az exemmel még mindig jóban vagyunk, és előbb-utóbb vissza akarok menni hozzá. (ő is akar engem) szakítani akarok ezzel a sráccal, de ő totál belém van habarodva... hogy csináljam úgy, hogy ne bántsam meg? Nem akarom közölni vele, hogy a volt pasim szeretem.
2014. jún. 24. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvan veled áldva...
2014. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eloszor is biztosra dontsd el, hogy ezt akarode, mert ha kirugod s megbanod nem biztos hogy visszamehetsz. S hogy hogyan szakits? Semmikepp se levelben vagy valami ilyensmi, mert oke hogy ugy konnyebb lenne, de szerintem megerdemel egy annyit hogy szemtol szembe mond el neki. Probalj valami nyomos okot keresni. En (ahogy magam ismerem) tuti nem kertelnek hanem finoman elmondanam, korbeirnam hogy mast szeretek, persze nem mondanam meg hogy az exem. Te ismered a pasid, te kell tudd mi lenne az ami nem fajna annyira. Igy is ugy is fog fajni neki, de vigasztald meg (gozom nincs mivel, de legalabb latja, hogy nem o szurta el), adj egy bucsucsokot s mond meg hogy jo volt vele, de most hagyja hogy szabad legy... Remelem egy picit hasznos volt :)
2014. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi!


Én csak azért jöttem vele össze, mert próbáltam túltenni magam az exemen... Csúnyán hangzik, de megtettem... Rendes volt, de gyerekes...


Én úgy gondoltam, hogy személyesen megmondom neki, hogy jelenleg nem akarok párkapcsolatot, mivel a suli is nehéz, munkával is alig birok. De azt szeretném, ha megértené, hogy vége és nincs tovább.


Jelenleg tényleg azt akarom, hogy szingli maradjak. Rendbe kell sok mindent tennem, mielőtt újrakezdem az exemmel.

2014. jún. 24. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mar okod is van...latod? menni fog :) c sak ugyesen keverd a lapokat :) (2es)
2014. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2014. jún. 24. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!