Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden eddigi kapcsolatom ugyanaz miatt ért véget. Hogyan tudnék változtatni rajta, hogy a jelenlegi páromat ne veszítsem el emiatt?

Figyelt kérdés

Az utolsó két kapcsolatom is amiatt ért véget, mert nem tudtam megnyílni nekik, és távolságtartó voltam.

Most kezdtem bele egy új kapcsolatba és ugyanezt mondja a mostani párom is... hogy legyek vele közvetlenebb, közeledjek felé jobban. Úgy érzi mintha egy idegen lenne nekem, nem nyitok felé. És nagyon félek, hogy emiatt elveszítem őt is.

23/L


2014. jún. 24. 23:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jajj de aranyos vagy :))
2014. jún. 24. 23:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Ugyan :)
2014. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam.

Nekem azért volt, mert féltem, hogy nem tetszek majd neki, amit mondok, vagy hülyeséget mondok, és inkább nem mondtam semmit. Minél fontosabb volt valaki, annál inkább kevésbé tudtam megnyílni előtte.


Tanuld meg kifejezni a gondolataidat, és ne félj, mert azért van veled, mert szeret.


Egy jó kis gyakorlat.

Vezess naplót (mondjuk a neten, vagy a gépeden Word-ben), és írd le, hogy mi történt veled aznap, milyen érzéseket okozott neked, mi bántott, miért, minek örültél, miért. És ha már leírtad, olvasd át, és mondd el a párodnak is :)

2014. júl. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!