Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent megteszek a barátomért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megteszek a barátomért, mégis azt mondja, hogy elhanyagolom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Ő olyan nagyon "anyás" típus (az anyukája egyedül nevelte fel, talán emiatt), én viszont nem vagyok az a típus, aki megszállottan dajkálja a másikat, de azért igyekszem, hogy ne érezze magát elhanyagolva. Bármit kiejt a száján, megfőzöm neki, kimosom és vasalom neki, megkapja tőlem ajándékba, megcsinálok mindent, mégis a szememre hányja, hogy ő nem kap tőlem szeretet. Mintha nem látná ezeket a dolgokat, csak azt, hogy alváskor nem ölelem át, meg hogy nincs napi 2x szex. De ezek nem azért vannak, mert nem szeretném (mindennél jobban szeretem), de nekem pl nem kényelmes alváskor olyan magasra helyeznem a kezem, ezért csak mellé szoktam bújni, de azzal meg az a baja, hogy "ráfekszek". Rosszul esik, hogy azt mondja semmi törődést kap tőlem. Pedig neki is vannak dolgai, ami nekem nem tetszik, de én mégsem csinálom ezt, hanem elfogadom úgy ahogy van. Ezeket elmondtam már neki is, de ő erre csak annyit mond, hogy "nem érted, csak a saját véleményed és érdeked a fontos, csőlátású vagy".


Mit tehetnék?


23/N


2014. jún. 25. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

ez szerintem neked is nagyon hasznos lesz :) nekem nagyon sokat segített!

2014. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Agyon van kényeztetve anyuci és általad. Bele kéne pofozni a férfiasságot. Régen a katonaság adta meg a kellő lökést.
2014. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csináld egy ideig amiket eddig csináltál, és maj rájön, hogy még is szereted. Csak nem lehetsz a cselédje.
2014. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg fogom nézni ezt a könyvet! :)


Már kipróbáltam, hogy nem csinálom meg a dolgokat, de ez sem vált be. Például volt hogy már nagyon könyörgött valamiért, én pedig elkészítettem neki, majd mielőtt odaadtam volna: "na látod, csak megcsináltam, mert szeretlek, ugye?" (mint az 5 évesnek...) Ő erre "jaj igen, milyen jó nekem, hogy így szeret a szerelmem". Másnapra meg már elfelejti, vagy azt mondja, hogy az fél éve történt...

2014. jún. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!