Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartom szépnek, nem vonzódom hozzá mégis vele vagyok?

Figyelt kérdés

A pasim túlsúlyos az arca is "érdekes". Nem tartom szépnek, főleg magamhoz képest, nem is nagyon vonzódom hozzá. Társaságban se szeretek együtt mutatkozni vele, meg közös képet kitenni a FB-ra, valahogy olyan lealacsonyítónak érzem, mintha azt mondaná egy hang állandóan, hogy "csajszi, te ennél jobbat érdemelsz", meg hogy mit gondolnak emberek véleménye hogy együtt vagyok vele.

De azt hiszem mégis szeretem. Vagy nem?


2014. jún. 21. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
A külső sokat lehet változtatni, te szerintem a belsőbe szerettél bele, ami sokkal mélyebb. Ha nagyon zavar kérd meg, hogy esetleg próbáljon meg leadni pár kilót, persze csak óvatosan.
2014. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be, akkor miért jöttél vele össze? Ha szereted, akkor miért foglalkozol ilyen felszínes dolgokkal? Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol!
2014. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon fiatal vagy még és éretlen a kapcsolatokhoz, vagy kamu a kérdés.
2014. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A srácnak megalázó inkább, hogy egy ilyen ember a "párja". A helyében dobnálak.
2014. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked volt valami más problémád, amikor éppen szükséged volt egy lelki támaszra..és ő ott volt. Mintha kicsit sajnálatból lennél vele! Ez a legrosszabb amit tehetsz, legyél egyedül erős!
2014. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

önbizalomhiányod van és szerintem nem tudod érvényesíteni az akaratod a srác biztos rátukmálta magát rád(manipulált), te pedig nem tudsz dönteni és nem mered elutsítani

2014. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!