Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mennyire igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyire igaz hogy a szűz lányok, az első pasival való kapcsolat alatt, előbb utóbb más pasira is "kíváncsiak" lesznek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez elkerülhetetlen.
2014. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
alapigazság. kivéve ha rojtosra nem ...szod állandóan. akkor örül ha lábra állni tud.
2014. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lennék az első férfiba akkor biztos nem vágynék másra. Nem hiszem hogy hajtana a kíváncsiság, persze mivel ilyenbe nem voltam még benne így nem tudhatom pontosan. Csak elképzeléseim vannak erről.
2014. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 évig tartott a kapcsolatom az elsővel. 8 hónapja vagyok szingli miatta, de azóta se voltam mással. Tehát úgy gondolom ez nem mindenkinél igaz!
2014. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű.
2014. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szűzen mentem férjhez, nem érdekel más pasi! Sőt, a tünetek alapján baba lesz, úgyhogy pláne nem :)
2014. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmes voltam, de 3 év után azért elindult bennem is ez a kíváncsiság folyamata. Kezdett elhalványulni a szerelem érzése, és ez átváltott szimpla szeretetbe...ami végül azt eredményezte, hogy szakítottam a párommal, mert "ki akartam még élni magam", ami nem azt jelenti, hogy szétdugatom magamat, hanem hogy más pasikkal is randizgatok, bulizok, érezni akartam újra a szerelem érzését. Ugyanakkor vannak ismerőseim, akik együtt vannak régóta és az elsők voltak egymásnak. :) Bármi előfordulhat.
2014. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld kezek :)))
2014. jún. 25. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Elkerülhetetlen, de nincsen ezzel baj, mert ez természetes. Rajtad múlik, hogy hogyan kezeled a dolgot.
2014. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de nem törvényszerű.


Az egyik legjobb barátom pl azért hagyta ott a barátnőjét (aki vele vesztette el a szüzességét), mert a lány 2 év után házasságról, és gyerekről kezdett el ábrándozni.


Ilyen is van:) Azóta megfogadta hogy soha többet szűz lánnyal nem kezd.

2014. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!