Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor csattanjon el az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csattanjon el az első csók?

Figyelt kérdés
A barátommal néhány napja jöttem össze. Azt mondta, csináljunk mindent nyugodtan, ne siessünk el semmit, ismerkedjünk. Eddig még csak ölelkeztünk és randiztunk. Természetesen ha megemlítem neki, hogy én már szeretnék többet, nem fog neki gondot okozni. Mikor csókolózzunk először?

2014. máj. 9. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Össze sem jövök olyan nővel, akivel nincs már az elején csók. Szerintem ezt elóvatoskodtátok. Ölelkezni csók nélkül? Olyan, mint a szex orgazmus nélkül. Szerintem ma este csókold meg!
2014. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
már elkéstetek vele, az első randin már szexelni is szoktak sokan
2014. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

számít az is sztem, h hány évesek vagytok :)

nem szeretem az olyan párkapcsolatokat, ahol csak a száj tapassza össze az egészet, túl nyálasnak tartom és ha a fiú hozzám hasonló, akk nyiss te és ha még fiatalok is vagytok akk elég szájra puszival is kezdeni :D

2014. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A korunk: 16/F, jómagam pedig 15/L.
2014. máj. 9. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin szinte egymáshoz se nyúltunk, a randi után kb. egy héttel találkoztunk és megcsókolt :D 2héttel utána pedig ungabunga :D
2014. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csókold meg csak úgy spontán a következő randin. Örülni fog neki
2014. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyetértek az utolsó válaszíróval, egyébként igaz, hogy én már szakítottam a pasimmal, mert csalt engem a barátnőmmel, de mi 10 évig voltunk egyutt és mi még az első randi előtt csókolóztunk. :) Akár mikor ha előjön belőled spontán, nyugodtan csókold meg!!! :)
2014. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!